Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy valaki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki szereti a párját, de mégsem akar tovább együtt lenni vele, valamilyen ok miatt?

Figyelt kérdés
Tapasztaltatok már hasonlót? Mi volt az ok és hogyan élték meg?
2020. márc. 17. 01:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Rèm unalmas monoton szexuális hozzáállás nagyon idegesìtő tud lenni. F/30
2020. márc. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen 2 komoly kapcsolatomban. Szerettem őket, de rájöttem, hogy nem passzolunk.

Az egyiküknél az eltérő életszakasz, távolság és ilyesmik miatt nem.

A másik lánynál meg a személyiségünk. Máshogy akartam élni, mint ő. Ő elélt volna a szülei szárnya alatt, előrejutás nélkül, hétvégi otthondögléssel, kevés és unalmas szexel. Nekem ez kevés volt.

2020. márc. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Akit őszintén szeretsz, azt nem dobod el magadtól.
2020. márc. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Van ilyen. Szeretem, de nem bírom elviselni, hogy igénytelen lett és durván elhízott. Nem érzem vele jól magam. 28/f
2020. márc. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Szexféle időben ásítozok...

N

2020. márc. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szeretem mint embert, de rá kellett jönnöm, hogy rémunalmas. A szexhez kedvem se volt, annyira unalmas volt az is.
2020. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szeretem, DE... Az nem szeretet.
2020. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Állandóan féltékenykedett, engedély nélkül elolvasgatta régi beszélgetéseimet pasikkal(kapcsolatunk előttieket, mivel mellette nem beszéltem mással). Ez szerintem beteges, sunyi és gyerekes viselkedés. És sajnos nem volt hajlandó változtatni rajta. Minden kapcsolat menthető lenne, amíg a felek hajlandóak idomulni(persze nem önmagadat kell feladni, csak mondjuk rossz szokásaidat).
2020. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármilyen okod van arra, hogy nem akarsz vele együtt élni, akkor tedd azt! Nincs mit gondolkodni rajta, azt tedd ami Neked a legjobb!
2020. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van egy egyszerű példa is, attól, hogy szeretsz valakit még nem áll fel, illetve szexuálisan nem kívánja.


De odabújni hozzá a kezét megfogni az öröm.

2020. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!