Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lúzerség, ha egy férfi sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzerség, ha egy férfi sokáig keresi párját, mert nem akar akárkivel együtt lenni?

Figyelt kérdés

Mintha azt látnám, hogy egy nőnél elfogadott az, ha sokáig keresi a párját, de ha mondjuk férfi teszi ezt akkor furcsán néznek rá.

Ha egy nő iránt nem érzem azt a pluszt, akkor nem szeretnék tőle semmit. Mostanában csak olyan nők találnak, akik nem fognak meg, és ezért képtelen vagyok tovább keresni, mert nem szeretnék olyan lánnyal együtt lenni, akivel csak beértem.

Sokszor ezt a kettős mércét tapasztalom. Nem hiszek abba, hogy egy férfinek össze vissza kéne dugnia és ettől nem lesz férfiasabb senki.


2018. okt. 5. 21:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
65%
Egyáltalán nem lúzerség. Miért legyél egy olyan nővel akivel nem szeretnél? Egyépként nagyon igazad van szóval nem kell félned, hogy baj lenne ^^
2018. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az ellentétje lúzerség." Ha én csődtömeg vagyok, már egy hozzám hasonlóan csődtömeg nőt sem kívánhatok páromnak? " van itt ez a kérdés. Ő lúzer mert csak olyan nőt szeretne aki melett maradhat csődtömeg.
2018. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
A szex az más téma,találsz egy gyönyörű de buta/elviselhetetlen ..bármi okból olyan lányt akivel nem lennél együtt és nekem is jó neked is jó alapon elvagytok nincs semmi gond ,még tisztázzátok hogy ez csak szex.
2018. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
13%
De azért dugd már meg őket, ember. Később hadd sárguljanak az irigységtől a rád pályázó agyhalott nők, hogy milyen atompuncikkal kufircoltál.
2018. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Pedig nőknél ugyanúgy megvan ez a csesztetés. Én 19 vagyok és már jó pár éve mindenhol megkapom, hogy hol a pasim, meg van-e pasim, meg miért nincs, meg miért nem keresek egyet, vagy miért nem találok.
2018. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha azért nem talál, mert hosszú távban gondolkodik és a belső tulajdonságokban kritikus, akkor nem lúzerség.Gondolok arra, hogy hasonló legyen a jövőkép, ne az legyen, hogy pl. az egyik fél akar gyereket, a másik nem, stb.


De ha rondán és igénytelen kinézettel megverve is juszt egy Palvin Barbi-kaliber kell, na, az gáz.

2018. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát azért a küllemmel is kritikus vagyok, mert fontos a szexuális vonzalom is, de nem csak palvin barbi félék tetszenek.
2018. okt. 5. 23:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan szinten vagy kritikus, hogy juszt is sportos csaj kell, miközben te se sportolsz, az a szint tényleg gáz.De ha annyi, hogy ne legyen túlsúlyos és te is hozod ezt a szintet, nem gáz.
2018. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Létezik. Én már ugyan megtaláltam a páromat, de természtesen neki nem kellek.

Erre mondtam, hogy így is jó - ha ő nem lehet az enyém, akkor más se lesz!

2018. okt. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem az. Én is így vagyok vele, bár én lány vagyok. Hajtanak is, hogy már itt lenne az ideje, de ha egyszer nem találtam meg azt, akibe szerelmes is tudnék lenni, akkor minek legyek egy pánik kapcsolatban?
2018. okt. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!