Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik párcseréznek vagy nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik párcseréznek vagy nyitott kapcsolatban élnek szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés
Akik nyitnak a kapcsolatukba akár párcserével akar 2 - 1 felállással vagy nyitott a házasságuk azok hogy tudjak azt feldolgozni hogy előttük van együtt mással a párjuk látják hogy mással is mekkorát élvez és nincs féltékenység? Utána ugyanúgy mintha mi sem történt volna otthon mindenki összebújik a saját párjával? Ott van még szerelem tisztelet szeretet? Ezt h lehet feldolgozni?
2020. márc. 17. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen mi ugyan ugy szeretjuk egymast.
2020. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Mivel közös megegyezés, van. Ahol félrekúrnak, ott lófsz sincs, csak önzőség.
2020. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen, nagyon is. El sem tudjuk képzelni egymás nélkül. A szex viszont nem volt már olyan egyikünknek sem. Nem bántuk meg, hogy nyitottunk.
2020. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egy ilyenben vagyok úgy hogy èn vagyok a férj baràtnője. Egy része a dolognak úgy zajlik hogy a feleség tudja de mostanra màr nem mindenről tud mert így is ki van akadva miattam.

Nem hiszem hogy szeretetről lehet itt beszélni. Inkàbb birtoklàsról anyagiakról és komfortzónàról.

2020. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekesek a válaszok, számomra,elfogadhatatlan még a gondolat is, hogy valaki megdugja a feleségem. Mindenesetre én elfogadom azt, hogy valakinek ez tetszik. Nagy szerencse kell hozzá, hogy olyan párt találj, akinek szintén ilyen viszonylag kirívó szexuális fantáziája van és ezt együtt meg is tudjátok élni.
2020. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha az én párom ezt kérné belemennék. Majd amikor levetkőzne jól tökön rúgnám a csajt pedig leköpném. És szépen új életet kezdenék!
2020. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen,szeretik.
2020. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!