Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még ilyen férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen férfi?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, kapcsolatban, sőt, eljegyezve... De baromira boldogtalan. Ez a kapcsolat egy nulla. Minden téren már. Semmi szex, utoljára decemberben volt... Teljesen idegbeteg vagyok az utóbbi hetekben már. Folyton más férfiakon jár az agyam, annyira hiányzik már. Iszonyúan szeretnék egy igazi férfit. Aki határozott, nem kell helyette viselni a nadrágot, mer élni, nem aggódik állandóan mindenem túlságosan, egy igazi erős férfi. Van esélyem még erre?

Teljesen magam alatt vagyok. Itt állok, nagyon fiatal vagyok, és mindeközben csak a sóvárgás marad, mert benne vagyok egy semmit nem érő kapcsolatban. Közös lakással, tehát nem tudok csak úgy lelépni... De minden vágyam egy igazán jó pasi.


2020. márc. 17. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Eselyed van csak eljegyezve és együtt élve igencsak kevés.
2020. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem 23 évesen fogtál magadnak igazicsodálatosférfit? Hogyhogy ebből eljegyzés lett,ha ennyire nem jó?
2020. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Úgy lett belőle eljegyzés, hogy halálosan bele voltam esve és ő pedig a világot ígérte, hogy minden megváltozik, hogy imád, hogy nem tud nélkülem élni bla bla bla... Benyaltam ezt a szöveget. És SEMMI nem változott, ennek már 3 éve... És most koppantam, mekkora hülye voltam.
2020. márc. 17. 19:29
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Annyira nagyon amúgy már nem vagy fiatal. De nem nyafogni kell, hanem kilépni ebből. A közös lakást eladjátok, elköltözöl, aztán lehet válogatni az igazi férfiak közt. Most mondjuk nem a legjobb az időzítés.
2020. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

"Itt állok, nagyon fiatal vagyok, "


A nagyon fiataltól 33 évesen már igen messze van az ember :)

2020. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Szerelem ide vagy oda, ha nem jön a világ meg arra irányuló lépés sem látszik, onnan azért már lehet tudni, hogy kaki van a palacsintában, még ha fáj is.

De 3 éve is 30 voltál....ha ennyire komoly hapi kell, miért nem azzal kezditek az egész hapsizósdit?

Szerintem van ilyen hapsi, esélyed is lehet nála, de ne sokat tökölj, mert egyre szélesebb réteggel konkurálsz.

2020. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeretnél egy ötvenest és tudsz szilvásgombócot főzni jövőre segíthetek rajtad. Jelenleg el vagyok szigetelve Németországban.
2020. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek, de gyakran észre sem veszitek őket, nem jönnek számításba nálatok. Valószínűleg azért, mert jellemükből fakadóan

nem próbálják magukat úgy eladni, mint ahogy az aktuálisnak muszáj volt és be is kajáltad. Nem az incelekre és nem tudom kikre gondolok. Teljesen normális férfiak akik élik az életüket, csak éppen mondjuk a nők maradnak ki belőle, mert nem úgy viselkednek mint amilyet a nők keresnek és hallani szeretnének.

2020. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyi sok a Tökös Matsó Tsávó, hogy nemcsak a 10 ujjadra, de még a 10 lábujjadra is találhatnál magadnak, hisz a mai nőknél csak ők a trendik. Szóval nyugi, vadássz, és lelj magadnak egy mai, igazi, modernkori Tökös Matsó Tsávót, aki mindent megad. Szó szerint mindent.
2020. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
33 évesen a "nagyon fiatal vagyok" picit túlzás, ha mondjuk 25 lennél akkor azt mondom ugrálhatsz még.
2020. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!