Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki volt már telt és vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már telt és vékony is, melyik “állapotodban” voltál kelendőbb a férfiaknál?

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 13:49
1 2
 1/20 exelant ***** válasza:
79%
A vékonyabb nők jönnek be javarészt a férfiaknak. De aki ismert teltebb nőként is, hiába fogysz le, ha vastagabban nem jöttél be neki, lefogyva sem biztos, hogy akar tőled valamit. Mivel már úgy is ismer téged. Idegen férfiakkal kell inkább ismerkedni ahogy tapasztalom ilyenkor, ha valaki lefogy.
2020. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Sovány és “átlagos” voltam, és az átlagosban voltam kelendőbb :O
2020. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Valahogy ducibban kevésbé görcsölök és emiatt kelendőbb vagyok. Voltam vékonyabb, csak akkor többet görcsöltem, ki mit gondol, ezt már kezdem elengedni.
2020. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Mióta edzek.


Rövid sztori: 15 éves koromban meghalt egy számomra nagyon fontos személy, emiatt nagyon sokáig volt problémám az evéssel. 170 centihez lefogytam 50 kilóra. Nehéz volt összeszedni a súlyom újra, mikor lelkileg jobban lettem, már ismerkedtem, az emberek 60%-a szerintem vonzónak tartott. Utána kiderült, hogy lett ennek a koplalásnak szövődménye és inzulinrezisztens lettem. Többek között emiatt meghíztam 70 kilóra, husi voltam és 18 éves. Hát ebben az állapotban csak az ilyen vén kéjencek meg a hozzám hasonló túlsúlyosak kerestek szerintem. Mondjuk nem sok önbizalmam volt ismerkedni, korábban végetért egy kapcsolatom, utána híztam meg, aztán sokáig nem is volt. Akkor jól belőtt étrenddel és orvossal visszaszorítottam ezt és sikerült leküzdenem is magát a betegséget (úgy látszik, pár évnek kellett eltelnie, hogy a szervezetem ismét megfelelően reagáljon a normális mennyiségű ételre). Akkor lefogytam 63 kilóra és akkor kezdtem rendszeresen edzeni, közben tartottam az alacsony szénhidráttartalmú étrendet. 2-3 év elteltével lett formám is az edzésnek hála és meg merem kockáztatni, hogy a férfiak emberek 80%-a szépnek vagy legalább vállalhatónak tart. Persze valószínűleg ehhet hozzájárult a kisugárzásom is, hiszen vékonyan a depresszió volt sokáig jelen az életemben, kövéren meg nem éreztem magaménak a testem és nem volt önbizalmam (főleg úgy, hogy előtte fél évvel még sem hurka, sem szétcsiszolt combok, sem izzadás, semmi hasonló, túlsúllyal járó számomra undorító mellékhatás nem volt). És mióta ténylegesen teszek magamért és nem sodródok, onnantól érzem magam fejben is rendben (még jobban, mint korábban). Persze a combom azóta is összeér, de legalább nem összepasszírozódik, illetve van fenekem és a nagy belem helyett tónusos, majdhogynem kockás a hasam. Ez vagyok az igazi én, és nem is próbálok beadni magamnak meséket arról, hogy korábban is jól néztem ki, vagy hogy például telten is én én voltam... Hagyjuk már.

2020. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként meg azóta volt már esküvőm is, szóval mondhatni igazolja a sikerem, hogy van mellettem tartósan egy olyan ember, aki rajong értem kívül-belül :)
2020. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Én egyértelműen vékonyan voltam.
2020. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Sportosan.

Voltam nagyon vékony, tudjátok, aki genetikailag vékony, és ennyi, semmi sportmunka, erőfeszítés nincs mögötte. Hiába voltam vékony, löttyedt voltam. Persze, sok férfinak ez elég, de ők is nyilván látják a sportos test és a sima vékony test közt a különbséget.

Most már kerek a fenekem, vékonyabb a derekam, szélesebb a vállam, szóval sokkal szebb homokóra alakom lett, és a lábam sem egy vékony tömb, hanem izmosan formás.

Ebben az állapotban sokkal kelendőbb vagyok, és látom, hogy mennyire bejön az embereknek.

2020. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Sosem voltam törékeny kategória, de egyértelműen mikor vékonyabban vagyok nőies.
2020. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én genetikailag vékony vagyok, de sportolok(súlyzós edzés), és én meg pont azt vettem észre, hogy így vékonyan, de azért formásan több pasinak tetszek, mint mikor a keményebb edzéstől rámjött 5 kg izom. Akkor kis tömzsinek tűntem és kevesebbeknek tetszettem, mint most, de most sem mindenkinek nyilván. Csak nekem ez a tapasztalat, érdekes olvasni, hogy másnak meg más. Hát, kinek mi áll jól :D
2020. márc. 16. 14:39
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nem lettem tömzsi, mert azért odafigyeltem, hogy ne zsírosodjak be.
2020. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!