Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egész életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egész életemben lemaradva másoktól?

Figyelt kérdés
Sok huszonévesnek meg aki már közelít a 30-hoz már házas és gyereke van, én meg sehol nem tartok, mert engem a férfiak csak átvágni tudnak. De erőltetni se akarok semmit, de azt veszem észre hogy akár fejre is állhatnék, akkor se lennék jó senkinek.
2020. márc. 17. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezt csak te gondolod így. Tele vagy korlátokkal, mintákkal, olyan gondolatokkal amiről azt gondolod hogy hátráltat. Ne azt nézd ki hol tart, mit csinál ennek a valóságnak a formája szerint. Mi a te valóságod? mi az, ami neked könnyű? és arra felé kell haladni. Nincs már olyan hogy kötelező gyerekednek lenni X évesen, meg házasnak lenni. Aki azt választja az válassza azt, nincs semmi leírva hogy mikor minek kéne lennie történnie és ne másokhoz hasonlítsd magad soha, hanem önmagadhoz. Másoktól csak inspirációt szerezz, a te valóságod találd meg hogy neked mi az ami jó. Én ezt évekig éreztem... nem is tettem semmit hogy haladjak valamit előre, csak sajnálkoztam figyeltem mindenki mást, de az én valóságom meg csak volt se jobbra se balra. Tenni is kell,ha szeretnél változtatni. :) 22/F
2020. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Az egós elme hasonlítja magát másokhoz. Állj le azzal, hogy másokhoz méred magad. Minden ember teljesen egyedi. Egyáltalán nem vagy mérhető senkihez.
2020. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Azt kihagytam hogy ezt meg megint csak te gondolod hogy senkinek nem lennél jó. Magadnak nem vagy jó,és elég (ami egy bevett hazugság) mert nem tudod hogy te már most jó vagy és bizonygatni akarod a létezésed.
2020. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
38 vagyok, egy db. kapcsolatom sem volt még az életben, gyereket nem akarok. Akkor én is gondolkodjak el ezen?
2020. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
82%

A gyerek ne zavarjon, erre a világra már minek:D


A házasság meg... Nagyon sok fiatal házas el is válik később sajnos. Mert még nincsenek ott fejben. Jobb egyszer úgy házasodni, hogy együtt is maradtok, mint korán.

2020. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lemaradva.
2020. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban.Gondolkozz el azon,hogy vajon boldog házasságok e azok,vagy csak becsúszott a gyerek,és összeházasodtak.Én sok ilyet látok.Örülj neki,illetve koncentrálj a pozitív dolgokra.Nekem nem lenne időm gyerekre,valószínűleg munkát kellenne váltanom.Valószínűleg anyagilag is sok lenne.Illetve sok kapcsolatban vannak problémák,ha a párom a férjem lenne,és összevesznék,akkor el kellenne válni,ami neccesebb,mint szakítani.
2020. márc. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal, a saját boldogságodat keresd és építsd. Megfelelő párt találni nehéz sokaknak nem jön össze hamar, valakinek meg néha elsőre. Szerencse kérdése is, mert sosem tudhatod h hova sodor az élet kivel találkozol és mi fog történni. Mindig lesz valaki aki jobb nálad szebb nálad sikeresebb és még van mindene. De rengeteg olyan is van akinél te jársz jóval előrébb. Nem csak te érzel így hanem több tucat más ember is sőt millioan, és a legrosszabb amit tehetsz h hagyod h maguk alá temessenek ezek a nyugok. Mert akkor már végképp ba sz hatod. Ez felfogás kérdése mert minden dolognak ami történik több oldala van, és van jó oldala is nem csak rossz. Ne másokhoz képest akarj jobb lenni hanem a saját életedet emeld egyre magasabb és magasabb szintre és ne mások miatt. Ha ezt egyedül kell akkor egyedül, ha valakivel akkor valakivel,
2020. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sok 30-35 év közötti ismerek, aki ebben a cipőben jár.
2020. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!