Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem gond, h nem kússza...

Ugye nem gond, h nem kússza be az egész házat? Nincs lemaradva?

Figyelt kérdés
A lányom 4 hónapos kora óta maga körül kúszik, már hátra is megy neki, de előre nem megy, és nem kússza be az egész házat! Pár napja emelgeti a popsiját és négykézlábra áll, de összedől. Sokat próbálkozik! Most lesz 10.-én 7 hónapos. A szomszédom szerint le van maradva a lányom, mert fordul hasról hátra és vissza is, de csak ritkán, sokat játszik, átteszi az egyik játékot a másik kezébe, összeütögeti, eldobja stb.. gügyög, nagyokat nevet, sikítozik.... Csak ugye ő szerinte nem gurul végig és nem kússza végig a házat! Kicsit elgondolkodtam!
2012. okt. 2. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van lemaradva! Sőt nagyon szépen fejlődik. A szomszédot meg ne engedd be többet. Csak így tovább! :)
2012. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 1 évesen is csak a nappali-hálo vonalon kozlekedett. Ez volt a megszokott terulet. A konyhát, furdot csak kérobb fedezte fel. Szerintem nem is baj, hogy nem gurul mindenfele.
2012. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen lemaradva! Kúszni 8 hónapos korig kell ELKEZDENI! Mászni 10 hós korig. A szomszéd miután nem fejlesztő, nem gyógytornász és mozgásterapeuta, jobban tenné, ha nem okoskodna bele ezekbe a dolgokba...
2012. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis van lemaradva, mindennek eljön a maga ideje. Lehet, hogy ő egyszerűen nem akarja bekúszni az egész házat, csak egy helyiséget. Ne aggódj emiatt.
2012. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!