Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti az érzelmeitek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az érzelmeitek, vagy inkább a józan eszetek szerint döntötök, ha párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Főleg ha problémás a párkapcsolat... De azért mindkét fél részéről vannak érzelmek a másik felé.
2020. márc. 17. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik szerint sem, mivel nem azonosulok se az érzéseimmel, se a gondolataimmal.
2020. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelni kell. Ha egy kapcsolat már nem ad annyit mint amennyit elvesz ergo rosszul érzem magam benne és nem látok esélyt arra hogy ez javulhat kilépek. Hogy ez érzelem vagy logika nem tudom valahol mindkettő.
2020. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 opened paradise ***** válasza:
53%
Olyankor csak hallom a józan eszemet. Nagyon halkan, messziről:D
2020. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerencsere az osztoneim jobbak, mint amit a hulye eszemmel szoktam kisutni, ugyhogy erzesekre. De megerzest is, sanda tudatalattit is beleertve.
2020. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van az az illúzió, mintha az eszemre hallgatnék. 😂
2020. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Csak a szív!💘Aztán mindig jól meg is bánom 😂
2020. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igy se jó ugy se jó :D
2020. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Ha az eszem tudja, hogy együtt jó lenne, akkor az érzelmeim alapján döntök, hiszen nem maradok olyannal, aki csak praktikus döntés, de nen vagyok szerelmes belé. Ha az eszem inkább abba az irányba hajlik, hogy külön lenne jobb, akkor inkább arra hallgatok, mert gyakran az ember olyasvalaki iránt is táplál érzelmeket, akk csak kínozza és tönkreteszi...
2020. márc. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Problemas parkapcsolatot esszel. Van mar annyi mogottem h lassam ha a helyzet rombolo, mergezo v nem vezet jora. Egyszer valaki nagyon megcibalta az onbecsulesem, jo ev kellett mig osszekapartam magam lelkileg, soha tobbe.
2020. márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sosem volt még párkapcsolatom. Próbálkozásaim ismerkedés szempontjából voltak, de nem lett sosem semmi sem belőle, mert az eszemre hallgattam mindig.
2020. márc. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!