Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vírus miatt sokat lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vírus miatt sokat lesznek együtt otthon a párok. Egymás agyára mennek és válni fognak ha elül a járvány, vagy esetleg bébibumm várható 9 hónappal később?

Figyelt kérdés
Egy sima nyaralás után is sokan elválnak, és a karácsonyi/ szilveszteri ünnepek után a Google szerint a szó amire idén jan. 1.-e után a legtöbben rákerestek, az a válás volt.

#vírus #válás #bébibumm
2020. márc. 18. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Bébibummon nagyon csodálkoznék, nagy felelőtlenség lenne ilyenkor gyereket vállalni. Mi is mostanában terveztük, de én most nem merem bevállalni. Aztán ki tudja. Sokan veszítik el majd a munkájukat, kerülnek nehéz helyzetbe. Lesz akiket ez jobban összehoz, lesznek családok amik szétbomlanak. Remélhetőleg az emberek megtanulnak összefogni, bár amit most látok az alapján nem túl bíztató a helyzet. :(
2020. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Válás normálisabb embereknél nem hinném hogy lesz, szakítás egy karácsony után is előfordul, viszont dugni sokkal többet fognak az idő miatt.
2020. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Kínában is megsokszorozódott a válások száma a most a járvány lecsengése után, szóval várható, hogy sok lesz a válás.
2020. márc. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Biztosra veszem, hogy sokkal inkább jellemző az, hogy egymás agyára mennek a párok. Válás lesz a gyakoribb.
2020. márc. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Válás.
2020. márc. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Mitől lennének többet otthon nem mindenki dolgozik home offices otthon,vagy olyan gyárban ami mostanában áll le.
2020. márc. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Kilences, abban a gyárban ahol én dolgozok, kb 12 ezer ember munkája áll le. Hogy érted hogy mitől lennének többen otthon? Talán attól, hogy nem tudnak dolgozni menni, mert "lakat van a kapun". És ez csak egy gyár. Szinte minden vendéglátásban dolgozó is otthon lesz, illetve az összes szolgáltató (fodrász, manikűrös, takarító, eladó...)

Én a válásra "szavazok", alapból is stresszesebb mindenki most a sok rémhír miatt, sőt már vásárolni se lehet emberi módon. akinek gyereke van, hirtelen a semmiből kellett megoldást találjon a felügyeletre. Nyilván azon fog csattanni ez a stressz, akivel össze lesz zárva hetekig.

2020. márc. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Elég szomorú, ha egymás agyára mennek.... Nálunk én hajnalban dolgozom, a férjem pedig nem dolgozik, így egész nap együtt voltunk eddig is. Nem együnk egymás agyára.
2020. márc. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Mi egyébként is elég sokat vagyunk otthon együtt, de most még többet. Számunkra egyáltalán nem gond, mindketten otthon ülő típusok vagyunk és eléggé csendesek. Nem sokat beszélünk, de nem azért, mert nem tudunk miről, hanem mert így esik jól. Amiről kell és kifelé kívánkozik, bármikor megtárgyaljuk, de nem dumálunk egész nap.


Vannak közös és vannak külön tevékenységeink is. Főzünk, netezünk, filmet nézünk, kártyázunk, társasozunk, olvasunk, az erkélyen napozunk, zenét hallgatunk, stb. Nekünk nem gond.

De abban egyetértek, hogy ilyenkor jön ki a legjobban, hogy hosszabb távon egymáshoz valók-e a párok.

2020. márc. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Én home officeban vagyok, fél 5-ig dolgozok, ami tényleg munka. A férjem még bejár dolgozni, de 2-kor itthon van. Nekünk sokkal jobb most, hogy többet találkozunk. A lányunk is itthon van, mellettem tanul, felüdülés neki, mikor az apja hazaér és ki tudnak menni a kertbe lazítani. Tudunk együtt ebédelni, kávézni stb, sokat beszélgetünk. Minket inkább erősíteni fog ez az időszak. De el tudom képzelni, hogy ahol nincs olyan szoros kapcsolat, és csak kerülgetik egymást egyébként is otthon, azoknak most ez elég kellemetlen lehet, ha több időt kell együtt tölteniük.
2020. márc. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!