Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól teszem, hogy többet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy többet nem foglalkozom ezzel a pasival?

Figyelt kérdés

Vártam rá heteket, hogy átgondolja (?) mit akar, közben összejött egy másik csajjal mert minden bizonnyal én nem feleltem meg neki.

Nem voltam neki elég jó csaj (szoli, műköröm, méteres vastagságú glett)

Hatalmasat csalódtam benne, rosszul esett.


Jól teszem ha elkerülöm és úgy teszek mintha sosem ismertem volna?


2020. márc. 19. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól
2020. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól.

De ezt már abban a pillanatban eldönthetted volna magadtól is, mikor megtudtad, hogy mással van.

2020. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem voltam neki elég jó csaj (szoli, műköröm, méteres vastagságú glett)"


A legtöbb férfi (beleértve engem is), az olyan nőket kedveli, akik minél természetesebbek. Kedves kisugárzásúak, nincsenek műkörmeik (fúj műköröm), csak egy kicsi smink van rajtuk és tökmindegy, hogy mennyire fehér a bőrszínük. Nálam az számít, hogy tetsszen a lány arca és ne legyen túlsúlyos. Semmi más faktor nem érdekel. Lehet 155 cm magas vagy 175, mindegy.


Az a baj, hogy nagyon sok nő csak csúcsbikát/alfahímet akar maga mellé és csodálkozik, ha a Bradd Pittjük csalja őket más csajokkal.

2020. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, keress normális srácot.
2020. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jol. Bar oszinten szolva o mar magatol lelepett, de ne lassa, hogy nalad tart kapuk varjak meg.
2020. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra ez kérdés, akkor baj van a tornyodban.
2020. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

"Nem voltam neki elég jó csaj (szoli, műköröm, méteres vastagságú glett)"


Biztos, hogy emiatt dobott? Nem lehet, hogy azért, mert csúnya vagy és kibírhatatlan a természeted? Így kérdés alapján elég butának is tűnsz.

2020. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értenem a 7essel. Itt nem a szoliról meg sminkről van szó, szimplán csak talált egy nálad jobb nőt, akinek a természete is jobb.

Nem hibáztathatod azért, mert nem tetszel neki, ez nagyon gyerekes viselkedés.

2020. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem azért hibáztatom amiért nem tetszem neki, hanem azért mert nem volt egyenes és őszinte.
2020. márc. 19. 19:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézd, valószínűleg ő soha nem vett komolyan. Nekem is volt olyan ember az életemben, akit nagyon szerettem, ő elvette tőlem, ami kellett neki, aztán ellökött magától egy ürüggyel. Azóta van egy butácska, bár dekoratív, műmellű nője. Ettől nem érzem magam kevesebbnek, sőt... Talán ez az illető is hasonló. Én elfordítom a fejem, neked is ezt javaslom. Éld tovább az életed.
2020. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!