Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 eves vagyok volt tobb mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 eves vagyok volt tobb mint tiz pasival dolgom de huvelyi orgazmusom egyel sem. Most van egy uj parom bele nem vagyok szerelmes akor szerintetek hogy lehet hogy vele sikerul az orgazmus?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem csupán érzelmi kérdés, hanem önismereti, technikai. Attól függ, hogy szexuálisan milyen tapasztalt a kiszemelted, s össze tudtok-e hangolódni. Kialakul-e olyan őszinte légkör, hogy tudod irányítani.
2020. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Valószínű a pénisz mérete vagy formája megfelelő a számodra. Pl. ha teljesen egyenes és elég vastag (szerintem az nem jó, ha nagyon hosszú), vagy felfelé hajlik neki, akkor nagyon jól tudja a G pontodat ingerelni. Nekem nem volt még hüvelyi orgazmusom, de spriccelni már spricceltem és nem mindenki tudta ezt nálam kiváltani.
2020. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
ugyes a csoka, vagy hatalmas branere van
2020. márc. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez csupán annyit jelent hogy 10 pasi közül egy volt aki tudott bánni beléd. A többi 9 béna volt.

Amúgy kb tényleg ez az arány.

2020. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg soha senkivel sem sikerült, pedig volt akibe szerelmes voltam, volt csak erős kemia, de egyikkel sem sikerült. Magamnak sem sikerült meg így sosem, elengedtem, nem mindenkinek meg, nem biztos hogy a férfiak a hibásak. Vannak akik csak a csikloi orgazmusra képesek.
2020. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5:

Szerintem meg mindenkinek megy. Volt olyan barátnőm, aki szintén ezt hitte, nem lett igaza... :)

2020. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Honnan tudod hogy nem csak hazudott, hogy különlegesnek érezd magad, hogy veled sikerült neki? Lehet mindenkinek ezt mondja, egyszerű férfi ego tuning
2020. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt akkor nehéz lett volna hazudni...

Ki volt ott, Te vagy én? Természetesen tudom miről beszélsz.

Aki nagyon kételkedik, tehet egy próbát! (vicc)

2020. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!