Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell Párommal úgy kommuni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell Párommal úgy kommunikálni, hogy ne idegesítsem fel?

Figyelt kérdés

Sokan önzőnek és számonkérőnek tartanak meg érzéketlennek. Nem vagyok tisztában azzal, hogy 30 éves autista férfiként hogy kell kedves szeretetteljes érdeklődésemet kifejezni, mert amikor próbálom, csak rossz kedve lesz Páromnak és elzárkózik, amivel viszont rettegést, frusztráltságot és pánikot generál bennem, mert ilyenkor attól rettegek hogy nem vagyok elég jó és elveszítem.


Próbáltam dicsérni, odafigyelni Rá, vigasztalni, de mindig hülyén jönnek ki a dolgok és senki nem mondja nekem, hogy mit hibáztam. Én pedig nem úgy működöm hogy "Ó hát ezt alapból tudni kéne!".


Szeretem a Párom és szeretnék Neki jó lenni, de förtelmes a kommunikációm, és a kudarcok miatt alacsony az önértékelésem. Szükségem van szeretetre, de ehhez szükségem van arra, hogy jól ki tudjam fejezni a szeretetemet és éreztessem Párommal, hogy ott vagyok Neki, de úgy érzem valahogy ez nem sikerül.


2020. márc. 20. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párodnak kellene veled megértőbbnek tennie, hiszen tudja, hogy ezek a dolgok neked nem jönnek magától, nem tudod alapból.
2020. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. Tudtommal nem vagyok autista, de egyébként szóról szóra jellemző rám az, amit magadról írsz.
2020. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolo mindent elmondott. Hogy lehet autista emberhez empatia, tolerancia nelkul hozzaallni? Biztos nehez, biztos vannak pillanatok, mikor faraszto, de alapvetoen aki a te parod, annak kellene igyekezni. Szemely szerint meg megtisztelesnek is ereznem, hogy beenged egy autista a bezart vilagaba.

Haat, de jo lenne, ha nem magadban kellene keresned a hibat.

2020. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!