Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy két ember szavak nélkül, csak a tekintetükkel kommunikálni/beszélni tud egymással?

Figyelt kérdés

Hosszú perceken át....

Nektek volt már ilyen élményetek?


2018. nov. 16. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
hogy néznek egymásra ? az fontos milyen a tekintetük?
2018. nov. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Korulottunk tortentek a dolgok, es mi vegig tudtuk, hogy mire gondol a masik. Es amikor kb egy ora mulva elmult az ok, ami miatt nem beszelhettunk, nem kellett semmit visszakerdezni. Csak beszeltunk tovabb, de mar "hangosan". Sot, olyan is szokott lenni, hogy meg csak egy kontinensen sem vagyunk, messengeren kommunikalunk, es amikor bennem megfogalmazodik egy kerdes, o ugy valaszol ra, hogy nekem meg nem volt idom leirni a kerdest.. Neha azon nevetunk, hogy ir egy valaszt, es par masodperccel azutan kapja meg a kerdest csak irasban. Vagy orakig nem beszelunk, aztan elkezd nekem hianyozni, leirok neki egy uzit, es ahogy megnyomom a kuldes gombot, abban a pillanatban erkezik tole egy uzi, mert o is pont akkor vette elo a telot, hogy irjon nekem... Mintha belelatna a gondolataimba, fuggetlenul attol, hogy milyen messze vagyunk egymastol. Neha nagyon ijeszto is tud am ez lenni...
2018. nov. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Igen, határozottan van ilyen!(Én a "majdnem" párommal - inkább barát kategóriába sorolnám - vagyok így!)


Nagyon-nagyon kevésen múlt, hogy nem jöttünk össze mégis...

2018. nov. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as..bár nem ez a kérdés,de ha nem titok elárulnád miért nem?
2018. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2-es,nálunk ugyanez van :)


Szoktam is mondani neki, hogy lehetnének néha saját gondolatai, ne mindig az enyémeket vegye el :DD


Egyébként a válaszom határozott igen. Volt ilyen élményem, bár nem sokszor. De azok a pillanatok olyanok, mintha megállna az idő, egyszerűen abban a pillanatban tudtam, hogy "hallja" a gondolataim és én is tudom ő mire gondol. Egyszerre volt ijesztő és fantasztikus.

2018. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekünk inkább ilyen félszavas/töltelék szavas beszélgetéseink szoktak lenni, amik kívülről értelmetlennek hangzanak de értjük. :D


-szia, milyen napod volt?

-szia, elment, van az a projekt..

-aaa izés?

-aha, na kiderült, hogy nem is a hogy hívják a vezetője, hanem amelyik azon a kocsis akármin dolgozott

- és az jobb?

- lehet, kiderül. Ideadod közben a..

- nem nálam van hanem a kerek bizé mögött

- ja tényleg, köszi


Meg ehhez hasonlók :D

2018. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, a húgommal rendszeresen így toltuk, anyámék csak néztek, mikor egyszercsak látszólag a semmiből felröhögtünk, vagy összekaptunk.
2018. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van amikor rá lehet érezni, igen, ezzel együtt az az elképzelés téves, hogy ez mindig így működik.

32/f

2018. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze működik, ha nagyon egymásra vannak "hangolódva ", akkor ez is a metakommunikációnak egy része....
2018. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen pillanatok jól összeszokott vagy hirtelen nagyon egymásra hangolódott emberek között, de a beszéd(jelbeszéd) azért nem hiányozhat egy kapcsolatból sem.
2018. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!