Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok benne lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok benne lennétek egy ilyen utazásban egy férfival? (Aki lehet akár a pasitok, férjetek, vagy csak ismerős) Arra vagyok kíváncsi, hogy alapvetően bevállalnátok-e és tetszene-e nektek?

Figyelt kérdés

Alaszka állam egy északi pontján lenne az indulás, majd Kanadán és egész Észak Amerikán keresztül utaznánk és megnéznénk amit szeretnénk, először az USA, majd Mexikó. Végül átvágva Közép Amerikán el Panamáig ahol hajóra szállnánk és Barranquilla kikötnénk ahol folytatnánk az utunkat. Brazília, Bolívia, Argentína a part mentén majd Dél Amerika egyik legdélebbi pontjára kötnénk ki Tolhuin-ba.


Ez olyan 25 ezer-30 ezer km attól függ mekkora kitérőket teszünk. Az utazás időtartalma körülbelül 2 hónap lenne :)


2020. márc. 22. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Közép-Amerika, Mexikó nem, meleg helyek nem, ahol nem lehet csapvizet inni, nem.
2020. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Koronavírus liked this utazás.
2020. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy férfiként beleugatok, de ennek így nem sok értelme van szerintem. Pl. én nyárra USA Ny-i partot néztem (amíg a korona át nem húzta), de arra is minimum 18-20 nap kell. 2 hónap alatt egy ekkora táv nem más, mint non stop rohanás, amibe csak a mainstream nevezetességek férnek bele. Pláne kocsival, az ébren töltött idő kb. 70%-a azzal fog elmenni, hogy ültök az autóban, maradék 30% pedig, hogy "gyorsan, gyorsan kép az instára/Facére", de kb. 0% megélt pillanat lesz... Arról nem is szólva, hogy 2 hónap szabadság nem tudom kinek fér bele. Logikusabb lenne térben és időben felosztani kisebb célállomásokra.
2020. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Most ha nem vesszuk figyelembe, amit az elozo irt, hogy egy nagy rohanas lenne, akkor persze, baratommal siman, ha mondjuk szingli lennek es lenne olyan ferfi ismerosom akivel szimpatikusak vagyunk egymasnak annyira, hogy lehet belole tobb is es eleg regota ismerem ahhoz, hogy tudjam, elviselnek vele egy ilyen hosszabb utat, akkor vele is. Vagy ha egy szimpla haver akivel szinten nagyon regota ismerjuk egymast, vele is. Tavoli ismerossel meg olyannal akivel max egy honapja ismerjuk egymast, nem :D

De akkor legyen tenyleg atgondoltabb a terv, meg neha szalljunk meg valami motelban.

2020. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs két hónap szabadság a munkahelyemen,meg egyébként sem szeretnék ennyit utazgatni.
2020. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés ez az idő, nekünk 2 het volt San Francisco-LA-Vegas-Grand Canyon-death Valley-Yosemite park és ez is kevés volt, csomo idő ment el a kocsiban. Illetve ha autoban alszol nagyon meg kell nézni hol allhatsz le és hol nem törik rád a verdát. Ezt en még atgondolnam a helyedben...
2020. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy év alatt. De simán. Két hónap alatt max 10000 km, de az is nagyon sok.
2020. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!