Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés interneten, találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés interneten, találkozás valóságban. (Mire számíthatok? ) L/20

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2015-ben megismerkedtem egy fiúval facebookon, beszélgettünk kb 2 évig. Nagyon jól megértettük egymást,azt mondta, mindig is egy olyan lányról álmodott, mint én. Nem tudtunk találkozni, mert ő egy másik országban lakik..Mindig kijelöltünk egy helyszínt,de nem jött össze. 17-után nem beszéltünk. Egyetemre ugyanarra a szakra mentünk. (Sok mindenben hasonló a felfogàsunk és a hobby-k is,stb. :)

Idén, 2019 nyarán rámírt, hogy szeretne látni.(elcsodálkoztam!!!!)-Azt hittem elfelejtett. Aznap beszéltünk, utána nem. Pár hete meg akartam tőle kérdezni valamit egy vizsgával kapcsolatban és valahogy az sült ki a beszélgetésből hogy meg akar látogatni. Olyan hirtelen törtènt! De azért már nagyon várom és izgulok!!!-A távolság miatt 1-2 éjszakát nálunk fog aludni. Ami elég furcsa,tekintve,hogy aznap fogom megismerni élőben. Valami tanácsotok van? Mivel kell számolni ilyenkor? Ismerkedtetek így össze valakivel úgy, hogy kapcsolat lett belőle?



2020. jan. 25. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szexre simán, a barátnőmmel így ismerkedtem meg, de kapcsolatunknak nem lett jó vége, miatta.
2020. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon szép szerelmi történetnek indult, de a két év kihagyás után újra megjelenés nekem sántít. Már nem ugyanaz a srác, akivel eleinte beszélgettél, de persze te is megváltoztál.

Szexre számíts.

2020. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném haza rögtön. Béreljen egy-két éjszakára szobát és napközben tudnátok találkozni.
2020. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Külön szobában alszunk és otthon lesznek a szüleim is.
2020. jan. 25. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexnél többre ne nagyon számíts. A szüleid egyébként csak úgy beengednek egy idegen férfit a házukba, hogy az pár napig dugja a lányukat?
2020. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!