Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nalatok is fontos hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok is fontos hogy egy ferfi jo munkat akarjon maganak szerezni?

Figyelt kérdés

Szandekosan nem azt irtam hogy jo munkaja legyen, mert arra aszzocialna mindenki, hogy akkor az a fontos hogy gazdag legyen. NEM, csak hogy torekedjen egy jo munkat szerezni, tanuljon es tegyen erte, akarjon jol szitualt lenni, akarjon felfele torekedni.

Vagy van akinek az a szimpatikusabb ha a parja mondjuk vendeglatos, edzo, stb. amiben nem lehet akkora celokat elerni es ez nem is celja a ferfinak, csak megcsinalja a mindennapi munkajat, majd hazamegy es ezt ismetelgeti?

Nem szeretnek senkit leszolni, nem is celom hogy fehaborodast, vitat valtsak ki, tenyleg csak erdekel hogy kinek mi a fontos:)


2020. márc. 22. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Igen, fontos. Magamtól is elvárom, a páromtól is.
2020. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Fontos persze.

Amugy a vendeglatozassal meg edzoskodessel is el lehet erni celokat. Lehet vendeglot nyitni meg edzozermet...

2020. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Nem szeretem a karrieristákat. Keressen annyit, amsnnyivel kényelmesen lehet élni, ha eleget tanult, ez nem lesz nehéz. De azt nem akarom, hogy törtessen, az ilyen emberekből eleget láttam és én magam sem vagyok ilyen.


Én pl azért végeztem el egy második szakot, mert zavart, hogy 8 órában tengődök 200-ért, ha kaphatok 6 órában 300-at is. Nem azért, hogy hülyére keressem és hajtsam magam meg otthon hagyjam a párom, mikor üzleti utakra járok kényszerből. Azt akartam, hogy normális életem legyen a saját családom mellett, sok szabadidővel, korrekt fizetéssel. Ez sikerült. Majd lehet, hogy később nekiállok egy képzésnek, hogy tudjak oktatni, mert számomra az mindig is egy cél volt, de nem azért tanultam, hogy munkával menjen el a fél életem a családom helyett. És nem akarok ilyen férfit magam mellé.

2020. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem fontos,ő dolga milyen munkát végez.
2020. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!