Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet a srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet a srácnak barátnője?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete elkérte iwiwen egy fiú a msn címemet. Gondoltam bejövök neki, mert olyanokat írt, h reméli később kialakul vmi, stb... napokig nem tudtam felmenni msnre, mikor ő is fent volt..ma sikerül erre mit látok, mi van kiírva neki? szeretlek kicsim, blablabla a szokásos szöveg... na most ezt nem értem :/ 1 hete még azt írta senki nem szereti, jó lenne majd összejönni, most meg mi nem voltam, lett bnője? :S :/
2010. júl. 25. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát minden arra utal :S
2010. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az az érzésem,hogy igen
2010. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
érdekes lenne kicsit
2010. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ja

de gáz ha 1hét után ilyneeket ir ki(meg eleve az is gáz aki akárhány idő után ilyet ir ki)

de én rosszul vagyok azoktol akik pár nap utáén a csillagokat is lehoznák:D

ne sajnáld!

2010. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak ez így kissé sz*r..mert akkor már senkivel nem lehet nyugodtan ismerkedni (még ha úgyis tűnik, hogy lesz vmi) mert nem vagyok már napig, aztán összejön mással..mind1 ezek szerint akkor úgyse kellek neki annyira..
2010. júl. 25. 22:58
 6/11 anonim ***** válasza:
szélhámos ürge
2010. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem minden csajnak ugyanazt a dumát nyomja
2010. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem sajnálok egyet sem
2010. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azt kapja,amit érdemel
2010. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindkettő
2010. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!