Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác a suliban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a suliban aki folyton figyel, követ és féltékeny lesz ha mással lát vagy más pasikról beszélek. A srácnak van barátnője. Tudja, hogy szeretem, azt mondta hogy ő ugyanúgy érez majd azt, hogy nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne higgy neki, lehet h szereted, de találni fogsz egy olyan srácot, aki téged is szeretni fog, és lehetőleg facér lesz :D
2009. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

(Hát szerintem, először nézz körül itt az "ételekitalokban", fincsi kajákat találhatsz, az jó kedvre derít ;) --- csak vicceltem, muris, hogy ide tetted ezt a kérdést)

A srácot valószínűleg egy bizonyos fokig érdekled, de csak míg épp meglegyezgeted a hiúságát azzal, hogy tudja, oda vagy érte. Ha igazából érdekelnéd, lépne feléd és veled akarna járni, nem a másik lánnyal. A helyedben nem foglalkoznék vele úgy, mint potenciális "pasimjelölt", legfeljebb olyan szinten, hogy ugrassam, tehát minden olyat csinálnék továbbra is, amitől kiborul, no, de én ilyen kekeckedős fajta vagyok. Keress olyat, aki viszontszeret és aki nem csak mondja, majd visszavonja és csak elvárásai vannak feléd. Ha összejössz majd egy ilyen sráccal, csak mosolyogni fogsz a másikon, aki csak egonövelőnek használ.

2009. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tedd fel a kérdésedet a megfelelő helyen!

Amúgy meg állj a sarkadra és kérdezd meg tőle egyszer és mindenkorra, hogy lehet-e kettőtökből valami. Esetleg keríts valami alibipasit magadnak és akkor meglátod, hogy hogyan reagál.

2009. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam az alibipasis dolgot már rég!

Nagyon kiborult utána, a haverjai vigasztalták meg!

Egyébként köszike a válaszokat

2009. ápr. 17. 16:34
 5/8 A kérdező kommentje:

nah akkor most mi lenne a legjobb?

segítsetek

2009. ápr. 17. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
hát először szem szakítani kéne a másik lánnyal, ha tényleg szeret megteszi érted ha nem teszi meg nem szeret, nem tudja mit veszít te találsz magadnak jobbat aki viszont szeret és boldogan éltek míg nemtom mi történik... a lényeg az hogy elször a mostani kapcsolatát rendezze, ne legyen annak a szerencsétlen máésik lánynak fájdalma miattad mégha nem is ismered neked se esne jól ha megcsalnának, gondolom én
2009. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát igen az bizti! Egyébként egyszer beszélt bnőm vele és akkor azt mondta, tudja hogy ki vagyok, az a lány akivel szokott szemezni és hogy szakít a bnőjével.

Csak aztán látott másokkal és utána mondta, hogy nem.

Aznap kivoltam és látta és ő is kivolt, mert a haverjai vigasztalták.

E-emailban megírta ,de másnap nem jött suliba sem.

2009. ápr. 17. 22:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Mit tegyek????
2009. ápr. 18. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!