Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Titeket mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket mennyire ábrándít ki, ha a lányt / nőt, aki tetszik, rosszkedvben látjátok? (több lent)

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztam a fiúval, sajnos a jelenlegi helyzet miatt (korona) nem mostanában fogjuk egymást újra látni (elég messze is lakunk egymástól, ~200km).

Videochaten tartjuk a kapcsolatot, lassan 2 hónapja kb. minden másod-/harmadnap beszélünk. Az utóbbi alkalommal azonban elég rossz passzban voltam, nem is értem, miért nem írtam neki, hogy majd máskor beszélünk. A hormonok is közrejátszhattak (PMS, előtte egy héttel óvakodj...) meg ez az egész bezártság, plusz kicsit feszélyez a vele való helyzet is. Bevallottan többet érez, mint barátság és a tettei is ezt igazolják, ennek ellenére nehéz elhinnem, hiszen egyetlen egyszer találkoztunk. A következő alkalmat pedig sajnos "elvitte" a korona.

A baj az, hogy pont a jókedvemet szereti bennem, hogy mindig megnevettetem, azt hiszi, hogy én egy mosolykirálynő vagyok, pedig ezt is inkább magának köszönheti - alapjáraton nem vagyok az a tipikus mosolygós ember, csak ha élvezem a másik társaságát. Attól félek, hogy most, hogy megmutattam a "sötét"-ebbik oldalamat, megváltozott a rólam alkotott véleménye. Nem voltam bunkó meg semmi, inkább szótlan és kissé demotiváló. Tudja az okokat is, azt mondta, nem gáz, mégis szégyellek újra a "szeme elé" kerülni. Persze, mindenkinek joga van néha rosszkedvűnek lenni, csak szerintem nagy önzőség/köcsögség volt, hogy így eléálltam, plusz mivel pont a vidám, humoros énemet kedveli (meg elvileg a gondolkodásmódomat, véleményeimet is), ezzel akár le is moshattam magamról azt, ami tetszik neki bennem.

Okkal aggódom, vagy túlgondolom az egészet? Hiába írt utána kedves/együttérző szöveget, egyszerűen szégyellem a viselkedésemet, mintha nem is én lettem volna, csak jött belőlem a sok baromság már közben tudtam, hogy ezt meg fogom bánni, már akkor bántam igazából.


Férfiak, ez nektek mennyire turn-off/kiábrándító? (25 a srác, ha fontos)


Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. márc. 24. 09:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha ingadozik a hangulata az nagyon kiábrándító, így sose tudom hogy van-e esélyem nála vagy igazából nem is kedvel. Nehéz beszélgetést kezdeményezni mert nem tudom épp milyen hangulatban van, milyen választ vár, stb.
2020. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Engem a manapság divatos a műmosoly, műjókedv riaszt el inkább, ami a nőknél nagyon divatos lett, annyira mint a szelfi.
2020. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha nem dorgáltad meg akkor nem kell aggódni.

Írhatsz neki egy üzentet, hogy sajnálod a korábbi viselkedésed.

2020. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1. Ez volt az egyetlen alkalom (tsnulva az esetből, nem is tervezek több ilyet)


2. Akkor mentve vagyok, mert én vagy természetesen mosolygok, vagy sehogy :D

2020. márc. 24. 09:39
 5/20 A kérdező kommentje:
3. Róla/a személyének semmi rosszat nem mondtam.
2020. márc. 24. 09:40
 6/20 A kérdező kommentje:
Miután elmondtam az okokat azt írta, hogy nem baj, meg nem tehetek róla/nem okol miatta. Még tanácsokat is adott, hogy hogyan vészeljem át.
2020. márc. 24. 09:42
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi, hogy nőként válaszolok, de rettentően buta és éretlen vagy agyilag, ha azt hiszed, hogy az embert soha nem érhetik negatív vagy rossz dolgok, ami miatt rossz a kedve és emiatt kiábrándulnának a férfiak.

Csak gondolj bele, van nappal és éjszaka is. Az egyik sincs a másik nélkül.

A világ legtermészetesebb dolga az, hogy vannak időszakok, mikor az ember rosszkedvű.

Honnan a fenéből gondolhattad, hogy ez majd kiábrándítja őt? Hány éves vagy egyébként?


" Attól félek, hogy most, hogy megmutattam a "sötét"-ebbik oldalamat, megváltozott a rólam alkotott véleménye. Nem voltam bunkó meg semmi, inkább szótlan és kissé demotiváló. Tudja az okokat is, azt mondta, nem gáz, mégis szégyellek újra a "szeme elé" kerülni. Persze, mindenkinek joga van néha rosszkedvűnek lenni, csak szerintem nagy önzőség/köcsögség volt, hogy így eléálltam, plusz mivel pont a vidám, humoros énemet kedveli (meg elvileg a gondolkodásmódomat, véleményeimet is), ezzel akár le is moshattam magamról azt, ami tetszik neki bennem."

Na, emiatt is mondom, hogy agyilag éretlen vagy. Ahol nincs probléma oda generálsz egyet. Úgy tűnik, hogy te nem egy őszinte ember vagy, hanem egy felszínes képmutató alak.

"Sötétebbik oldal" Úristen, kislány, ne kombinálj már!


Egyedül hiba a te fejedben van! Ha ő megnyugtatott, akkor mit parázod még túl a dolgot?

2020. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

Ui.: és egyenes se vagy, inkább megjátszod magad.

Azt hiszed, ha majd valakivel együtt fogsz élni, akkor a hibáidra nem fog fény derülni?


Nem vagy tökéletes, és a másik sem. Ezt mindenki tudja. Ne akarj másnak látszódni, mint ami valójában vagy.


De felőlem nyugodtan rejtegesd csak a "sötétebbik oldaladat", egyszer úgyis kiderülnek. Ja, és az mióta "sötét oldal" ha az ember kicsit kedvtelen? Vagy számodra csak az a jó, amikor minden happy és vidám? Kislány, akkor vagy kerek egész, mikor a pozitív és negatív tulajdonságaidat egyöntetűen el fogod majd magadban fogadni!

2020. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
B..ki emberek vagyunk, a világ legtermészetesebb dolga hogy vannak pozitiv és negatív erzelmeink. Aki ezt nem tudja kezelni és kiábrándult az éljen egy disney-meseben.
2020. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9 a mai divat szerint nem. Mint írtam főleg a nők körében terjedő divat amit én pozitív jugend-nek hívok: légy pozitív, mindig mosolyogj (lásd vicsorgós műmosolyok, vidámságos sablonfotók) ha nem, akkor egy "negatív ember vagy", akivel meg kell szakítani a kapcsolatot, "mert minden rosszban van valami jó", tehát semmi sem indokol negatív érzelmeket...szerintük.

Emellé sok oravecz coelho szabópeti aka blájen tréci idézet.

2020. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!