Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban nők, az önérzeted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nők, az önérzeted vagy hogy megszerezd a másikat a fontosabb ha tetszik valaki, de zötyögősen megy a dolog?

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem önérzetnek nevezném... Én egyenes vagyok, ha valaki tetszik, általában a tudtára adom így vagy úgy és viszonylag hamar meg szoktam tudni a választ. Ha játszmázik meg vacillál, akkor hagyom a búsba. Nem az önérzetem miatt, hanem mert a szerelem és a randizás nem arra való a szememben, hogy szerencsétlenkedjek meg kínlódjak egy olyan emberrel, aki nem úgy áll hozzám, mint én hozzá. Nekem ehhez a hülyeséghez rég nincs türelmem
2020. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Én nem megszerezni akarom a másikat, hanem olyat szeretnék találni, aki ugyanúgy velem akar lenni, mint én vele...


Megszerezni azt kell, aki döntésképtelen vagy ellenkezik. Az meg nekem nem kell.

2020. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha zötyögősen megy a dolog, akkor valószínűleg teljesen felesleges energiát belefektetni. Nem önérzeteskedésből, egyszerűen csak felesleges időpazarlás valaki olyannal próbálkozni ismerkedni, aki nem ugyanazt, nem ugyanúgy akarja, bizonytalankodik, problémázik. Az első válaszolóval vagyok egy véleményen, sosem rejtettem véka alá az érzéseim és a szándékaim, elég direkt szoktam megközelíteni a kérdést, ha valakinek erre nem ugyanolyan direkt a reakciója, akkor azzal nem tudok mit kezdeni, az nem hozzám való partner lesz akkor.
2020. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Én sem fektetek energiát olyanba ami zötyögősen megy. Semmi értelme olyannal próbálkozni aki nincs úgy odáig érted mint te érte. Vagy ha komoly ellentétek, problémák vannak már az ismerkedésnél is. Sosem fog működni egy ilyen kapcsolat, nincs értelme pazarolni rá az idődet. 15 évesen még talán hú de romantikus, hogy 1 hét után már ordítunk egymással aztán vesz nekem virágot és hatalmas szerelemmel kibékülünk. De normális felnőtt ember már nem megy bele ilyenbe.
2020. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Mit jelent az, hogy zötyögősen megy a dolog?


Nyilván mint ember van egy képzeletbeni határ amit ha átlépünk akkor érdekvesztés történik. Kinél milyen magas ez a határ, mi fér bele, az teljesen egyéni szerintem és függ a probléma/ körülmény komolyságától is.

2020. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy vagyok vele, hogy ha màr valakit meg kell szerezni, az rég rossz...

Soha nem futottam pasi utàn, mindig olyan tàrsat kerestem akivel ugyanúgy érdeklődünk egymàs irànt.

Nekem az nem fér bele, amit egyes emberek csinàlnak, hogy lemennek pincsikutyàba a màsikért, nulla tartás, nulla büszkeség. Ha tetszett valaki, kimutattam, de amint éreztem hogy nem viszonozza, én el is engedtem a dolgot.

2020. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon régóta a büszkeségem a legfontosabb. Azóta kerülöm a problémás embereket.
2020. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem te nem igazán vagy tisztában az "önérzet" szó jelentésével.
2020. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!