Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el hogy kívánom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy kívánom?

Figyelt kérdés
Nos, 3 hónapja vagyunk együtt, ő nagyon illedelmes, udvarias pasi, 27 éves, de nem tudom merjem-e vele közölni hogy én már többet szeretnék szimpla randiknal, szexualisan nagyon vonzódom mar hozzá.. És furcsa hogy o nem említette, valószínű azért mert aggodik hogy mi lenne a válasz, regimodi viselkedésu, nagyon imadom. Ti hogy kozolnetek? Abszolút nincs semmi perverzitas a kapcsolatunkban, pedig én aztan nagyon az vagyok 🙈mi legyen?

2020. márc. 24. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Oh, de irigylem az illetőt, hogy így összejött neki, hogy valaki belezúgjon... Hát ez jó móka lesz nektek.
2020. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy most már többre vágysz.Remélem azért a csók már megvolt.3😁
2020. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Iván a seggem kíván
2020. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még szűz? Voltam egyszer egy pasival,meg is voltam lepodve,hogy milyen udvarias,mennyire nem kerül szóba még a szex sem,aztán sokadik randi után valahogy csak kiderült,hogy nem járt komolyan még senkivel.. amúgy nem kell beszélni róla, elmentek valamelyikotokhoz,iszogattok, beszélgettek,és adja magát a szitu. Gondolom csók azért már volt . Vagy az sem ?
2020. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szuz, volt több éves kapcsolata, de csók volt mar.
2020. márc. 24. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor olyan a helyzet, épp ágyban vagytok csók közben szépen magadra húzod, és elmondod, hogy kívánod. 😁 ennyi idő után nyugodtan megteheted.
2020. márc. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem demiszexuális és te írtad, hogy perverz vagy, ha tudtára adod, ha nem előbb utóbb rá fog jönni, a demiszexuálisok nem szeretik a perverz embereket!


Neked viszont tisztelned kell, hogy ő nem az a típus, aki pár hónap után ágyba visz.


A szexualis vonzalom nem egyenlő a szerelemmel. A demiszexuális képtelen úgy szexuális kapcsolatra, ha nincs erős érzelmi kapocs.


És szerintem az ilyen kapcsolat ahol az egyik demiszexuális a masik perverz nagyon necc, mert előbb utóbb a demiszexuális fog benne tönkre menni, pláne ha nagyon necc a másik perverziója.

2020. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csók közben szorítsd hozzá a csípődet, csokolgasd a nyakad, ülj az ölébe, simogasd nadrágon keresztül és sugd a fülébe. Mondjuk aztán nagyon perverz lehetsz ha ezek magadtól nem jutottak az eszedbe..
2020. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as a kérdező hogy csókolgassa a saját nyakát? 😂
2020. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eszembe jutnak.. Minden.. De egyszerűen hozzám sem ér, sem a fenekem sem a mellem, meg sem néz úgy 🤷‍♀️nem értem. Így nehéz kezdemenyezni
2020. márc. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!