Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a barátom, és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a barátom, és már nem tudok mitkkitalálni, hogy elkerüljem a szexet. Vagy egyszerűen mondjam a szemébe, hogy béna az ágyban?

Figyelt kérdés

Tényleg az. Teljesen elmegy a kedvem, amikor pózt cserélünk, ő kicsúszik és hosszú másodpercekig próbálja vissza gyömöszölni...próbáltam már oralisan segíteni, hogy picit merevebb legyen, de amikor vissza akarja tenni, megint csak gyömöszöl...


Már hetek óta nem voltunk együtt, de amikor próbál közeledni erre meg a többi szerencsétlenkedésére gondolok és nem hogy nedves lennék, hanem kiszáradok mint a sivatag. S ha valamilyen csoda folytán mégis történik valami akkor már csak arra vágyom, hogy vége legyen.


Sosem volt még ilyen sivár szexuális életem, ésaarra sem volt még példa, hogy ne kívántam volna az együttlétet.

Sőt most emiatt egyre távolabb kerülünk, mert ő szeretne szexet én meg elutasító vagyok. Sajnos ez a kapcsolatunk kezdetén nem derült ki, mert úgy hozta az élet, hogy hónapokkal a járás után kerültünk közös ágyba. Addigra meg bele szerettem és egy ideig próbáltam elfogadni/segíteni ezen a bénázáson, mert arra gondoltam, hogy izgul mert régen volt már lánnyal. De semmit sem javult, én meg egyre jobban kiábrándulok belőle.


Rossz ember vagyok mert kezdek kiszeretni belőle a rossz szexuális technikái miatt? ( a legnyomorékabb húzása az volt, amikor az ujjaival igyekezett nekem jót csinálni, de megszúrt valahogy, nekem meg fájt, de mégis akartam, de aztán egyre jobban fájt, a végén elment a kedvem, jóformán kiszáradtam de ő még továbbra is csinálta. Végül leállitottam...)


2014. febr. 19. 14:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ne az itteni emberektől várj feloldozást...

Ha ennyire nem jó, mondd meg neki, hogy valamit változtatni kéne ezen, mert ez így nem állapot és a kapcsolatotok rovására megy. Ha ezek után sem sikerül fejlődnie és már kiszerettél belőle: már semmi értelme se lesz folytatni.

2014. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy teljesen szürreális ötletem:


Mi lenne ha megbeszélnéd VELE??

Lehet ám anyukám, hogy te vagy a béna és nem a srác és neked kéne valamit másképpen csinálni, hogy fölizguljon rendesen.


De lehet, hogy frusztrált pontosan azért mert esetleg látja rajtad, hogy immel-ámmal csinálod..meg kell beszélni VELE!!!

2014. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha fontos a kapcsolatod, akkor meg kéne próbálnod beszélni vele, de úgy, hogy szóba ne hozd a szakítást; mert akkor még jobban rá fog stresszelni!
2014. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez gaz. A jo kapcsolat egyik alappillere a jo szex. Ha az nincs, meggyengül az egesz....szerintem probald megbeszelni vele, ennek igy semmi ertelme. Finoman vezesd ra, hogy lenne jo neked. Ha semmi valtozas, akkor vess veget, de ne sarkosan mondd, hogy bena. Vezesd ra, hogy ennel tobb kell...
2014. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hármas válaszolónál van a tuti!

Beszélj vele. Hogy neked mi nem jó és miért, és együtt találjátok ki, hogy hogyan lehetne feldobni.

2014. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kamagra a srácnak!
2014. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Alex Lion ***** válasza:
Hm. 69 ideig-óráig megoldást jelenthet. Esetleg valami potencianövelő, vagy játékszer is segíthet. Egy kapcsolat nem működhet, ha nem jó a sex, bármennyire is szereted... De azt ajánlom hogy vázold fel neki a helyzetet. Inkább fájjon neki az igazság, mint hogy vígasztalja a hazugság. Talán abban a hitben él hogy jól végzi a dolgát. Segíts neki, próbáld neki megmutatni hogy hogyan és mivel tudna "örömet" szerezni neked. Remélem tudtam segíteni :/
2014. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Világosan elmondtam neki, hogy pl az orális szexet hogy szeretem. Meg a sima szexben mik a kedvenc dolgaim.


Én az elején eléggé oda tettem magam. Verseny táncos vagyok, számtalanszor adtam neki öltáncot, nem egyszer oltoztem be diáklány nővér és egyéb ilyeneknek, mert ezeket szereti. Meg én is.

Egyszer kétszer a szabadban is egymásba találtunk. De helytől és szituációtól függetlenül, béna.


És igen, most ha szex van fekszem mint a tengeri csillag, a mostani hetekre igaz, hogy nem teszem oda magam. Bele fáradtan, hogy nekem soha nem jó :(

2014. febr. 19. 14:37
 10/18 Alex Lion ***** válasza:
A nyelvével sem tud elvinni a csúcsra? Vagy legalább a közelébe?
2014. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!