Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg azt lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg azt lehet mondnai hogy nem élvezi az életet ha valaki nem pasizik/csajozik?

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 10:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mármint azokra értem aki vágyna rá, csak nem talál rá megfelelő embert. Tehát ha valaki nem szexel (kifejezetten a szexre célzok) akkor lehet azt mondnai hogy az nem élvezi az életet?
2020. márc. 25. 10:54
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Azt tudtad, hogy nem f_sz és p_na körül forog a világ?
2020. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Hát, nekem tényleg az ismerkedés, a szex, a kapcsolat “az élet sója és borsa”. Érzelmek nélkül is lehet élni, csak minek.
2020. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csak elvagyok az életben, a vegetálásnál több, a full aktivitásnál azonban kevesebb, amit teszek, és nem élvezem az életet.
2020. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Szex nélkül az élet olyan mint egy akvárium víz nélkül.
2020. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Az élet élvezéséhez nincs szükséged semmilyen külső körülmény teljesülésére. Döntés kérdése.
2020. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát én szűz vagyok 27f létemre a remény ad értelmet életemnek
2020. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sosem pasiztam. Mindig csak barátkoztam és élveztem emberek társaságát aztán vagy lett szerelem vagy nem. Nem hiszem, hogy boldogtalan lennék attól, hogy nem koslatok mások után.


Dehát egyesek az "élni akarok" és a "kaland" alatt is azt értik, hogy szétdugják/dugatják magukat... Azt sem igazán értem. Ez inkább szánalmas, mint izgalmas a szememben. De kinek mi.

2020. márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az adja az izgalmat és a boldogságot, amit ugyanazokkal az emberekkel élhetem át. Életemben akkor voltam a legboldogtalanabb, mikor ismerkedni próbáltam meg randizgattam. Kifacsaró volt, hogy új nap, új ember...
2020. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az nem lenne élvezet ha össze-vissza szexelnék mindenkivel.

Az lenne az, ha egy valakivel szexelnék, de jó sokszor.

2020. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!