Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homoszexualitást betegségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitást betegségnek vagy fogyatékosságnak lehet mondani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 08:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
a homoszexualitás egy genetikai rendellenesség. Igazábón nem normális az akinek ílyenné módosultak a génjei még magzati állapotban, de hát sajnos ez van. lényegében lehet nevezni betegségnek egy bizonyos szögból, mert nagyon sok genetikai alapú betegségvan. bár azok öröklődnek is. de nem tudom, hogy a homoszexualitás öröklődik-e. mert, ha igen, akkor lehet beszélni betegségről.
2010. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiknek se nevezném, erre van kitalálva az a kifejezés, hogy szexuális beállítottság. Arról nem tehet senki, hogy ilyen hajlamai vannak, tehát pusztán ezért hülyeség elítélni egy embert, és hülyeség bűnnek nevezni a homoszexualitást. A bűn az, amit szándékosan követsz el, de aki homokos, az nem tehet róla, hogy az, tehát nem szándékos. Nekem semmi bajom velük, amíg nem járnak ki az utcára felvonlást tartani és mutogatni magukat. Én se tüntetek, amiért heteroszexuális vagyok.
2010. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
magzati állapotban már teljes a génkészlet, nem módosul ott semmi...és a normális fogalma relatív, amúgy meg, ha evolúciós hátránya lenne, akkor már rég eltűnt volna ez a gén ;)
2010. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 d,jpt L ***** válasza:
2%

1970 óta tudjuk, hogy a homoszexualitás nem betegség. Egy ikerpár egyik tagja meleg lett, miközben a másik heteroszexuális.

Ebből -és még sok más dologból is- le lehet szűrni, hogy a homoszexualitás nem más, mint divatirányzat. Felvállalható, sőt büszkének is kell lenni rá.


Én személy szerint hányok ettől az egésztől.

2010. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%

Ha betegségnek tekintjük, akkor tartós betegségnek minősülne, tehát állami támogatásra és egyéb kedvezményekre lennének jogosultak a melegek.

Ha fogyatékosságnak tekintjük, akkor a fogyatékosság okán állami támogatásra és egyéb kedvezményekre lennének jogosultak a melegek.


Melyik legyen? Nem lesz balhé, ha a beteg/fogyatékkal élő melegek kedvezményeket kapnak, meg állami támogatásokat és hasonló dolgokat "csak azért mert melegek"? Szerintem akkor meg az lenne a baj...


Amúgy hivatalosan se nem betegség, se nem fogyaték. Az pedig, hogy a melegek "felvonulnak" igencsak nem helytálló kijelentés. Ezer főnyi személy abszolút alkalmatlan arra, hogy a magyar melegeket reprezentatívan képviselje.

2010. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%
divatirányzat? úgy látom a masszív hülyeség is felvállalható manapság....amúgy az itt mocskolódók közül hányan ismertek homoszexuálist ( nem tévéből divatmajmokat, meg ilyen olyan celebecskéket, hanem normális, hétköznapi embereket)....némi finom adalék az előítéleteitekhez, a pofátlan volt kollégáim, akik az összes nőt gyakorlatilag szexuálisan zaklatták az üzemben, a Budapest Parádé rendszeres résztvevői vagyis inkább botránykeltő masírozói, nem az ellentüntetés oldalon és mindegyik többgyerekes családapa úgymond, ennek ellenére kimennek szoknyában és pink sztreccsfölsőben tüntetgetni....
2010. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 d,jpt L ***** válasza:
0%

Én ismerek igazi meleget. Nem jár felvonulni!

Jaj de jó!!!! Örüljünk! Egy jófej meleg. Egyem meg az aranypucáját neki.

2010. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
a homoszexuálisok 2/3-a tanulta ezt a viselkedést, 1/3-a pedig a génjei miatt ilyen. A 2/3-ot lehet gyógyítani, mert az mentális betegség, a maradék 1/3-ot nem.
2010. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

" homoszexuálisok 2/3-a tanulta ezt a viselkedést, 1/3-a pedig a génjei miatt ilyen. A 2/3-ot lehet gyógyítani, mert az mentális betegség, a maradék 1/3-ot nem."


Ostobaság. Honnan van ez az eget verő baromság?


Minden meleg hormonális okok miatt, vagy a génjei miatt meleg. Ez tény, mióta felnőttek azok a generációk az USA-ban, akiket meleg párok neveltek fel, és semmivel sem lett az ő gyermekeik között a melegek száma és aránya nagyobb.

2010. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

ma 08:59

Igen. A liberalizmus prostituálta a tudományt.


A Föld is lapos, és a Nap kering körülötte. Azért vannak gejzírek, mert a Nap alulról forralja a felszín alatti vizeket.

2010. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!