Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran cseteltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran cseteltek a szexpartneretekkel úgy, hogy nem találkoztok sűrűbben, mint kb hetente?

Figyelt kérdés

Mi minden nap, de van, amikor csak pár mondatot, és olyan is, mikor lényegében az egész napot végig cseteljük. Azért kérdezem, mert úgy ismerkedtünk meg, hogy szexkapcsolatot keresünk, de szerintem ez inkább barátság extrákkal, vagy nem is tudom. Sok a beszélgetés, a szex mennyiségéhez képest. És ő szeretné, hogy mindent beszéljünk meg egymással, mert így közelebb vagyunk egymáshoz. Ez nekem is jól esik. De én így kezdek belé szeretni. Mindketten felnőtt szinglik vagyunk, nem kamaszok már. De ő nem akar kötöttséget.

Aki tudja ezt jól kezelni, hogy csináljátok? Adnátok tanácsot? Szeretném folytatni vele, mert jó nagyon, de nem akarok elszállni érzelmileg.


2020. márc. 26. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarsz sérülni, befejezed. Ennyi. Ő megmondta világosan. Meg szépen be is próbálja magát biztosítani, ha nem tűnt volna fel, ezért csinálja. Csetelni nem egy nagy energiabefektetés.
2020. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem szex-kapcsolat.
2020. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Te vagy a nő vagy a férfi?

Élvezed jelenleg a dolgot?


Nekem ugyan ez volt, én élveztem, pedig nem vagyok az a nagy chatelős. Mi is rengeteget írtunk egymásnak.

Teljesen mindegy hogy nem akarsz érzelmileg belefolyni, mert már megtörtént. Ami szerintem nem baj, élvezd amíg tart :)

2020. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ha nem szexkapcsolat, akkor mi? Nem párkapcsolat, az biztos. Nincs felvállalás.


A nő vagyok. Nagyon jó vele az egész, élvezek vele mindent. Kedves, korrekt, figyelmes. Hát igen, érzelem már van.

2020. márc. 27. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!