Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti találkoztok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztok a párotokkal vagy járvány miatt nem?

Figyelt kérdés
Találkoztok, ahogy eddig? Vagy amíg nincs vége az egésznek, addig inkább kibírjátok, akkor is ha egy hónapig tart vagy kettő? Esetleg van egy határ, például két hét, addig ültök otthon, és utána már találkoztok vele? Akár lesz vírus, akár nem.
2020. márc. 22. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha A pontból B pontba elmész kocsival és ketten vagytok, akkor oké. De ne 10 fős családdal vándoroljatok a buszon.
2020. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En nem Mon lakom,bar nalunk is vannak korlatozasok es mar mindketten otthonrol dolgozunk,semelyikunk csaladja nem el itt, kozossegbe nem jarunk most. Viszont ettol függetlenül talalkozunk mert ugy vagyunk vele hogy ha egyikunk beteg lesz a másik is vszinuleg az lesz. Semelyikunk nem tartozik a veszelyeztett kategoriaba. Azert h ne kockaztassunk vszinuleg par hetre összeköltözünk utana meg amugy is koltozunk uj lakasba.
2020. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talalkozunk, illetve valószínűleg amíg para lesz a helyzet atcuccolok hozzá.
2020. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen
2020. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi nem talalkozunk, eleg rossz igy :(
2020. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem azt mondta a párom, amíg nem cseng le, addig addig ne találkozzunk. Annak ellenére, hogy rendesen dolgozni jár emberek közé. Én itthon önkéntes karanténban. Nem esik jól, mit ne mondjak. Kicsit átértékelte magát a szememben. Nem 1-2 hét múlva lesz ennek vége. 23/L
2020. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja és én tömegközlekedéssel jártam át hozzá, nincs autóm, ő meg kocsival sem hajlandó. #6-os voltam
2020. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!