Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő szeretőt tart, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szeretőt tart, a szeretőtől miért igényli a törődést, lelkizést, érzelmes beszélgetéseket, amikor ezt otthon is megkapja és ez az egész kizárólag a szexről kéne szóljon, semmi másról?

Figyelt kérdés

Egyedülállóként nincs energiám arra, vagy legalábbis nem akarok energiát belefektetni egy olyan folyamatba, amiből a partnerem részéről úgyse lesz több soha. Ezt megbeszéltük.

A törődést otthon is megkapja, kizárólag a szexet, amit tőlem kap. Ezt is tisztáztuk már.

Az előjátékkal is fel tudjuk húzni egymást, ezt ő is tudja.

Hetente legalább 3x találkozunk és minden alkalommal több órát vagyunk együtt, aminek a vége mindig a szex. Mert végülis csak ezt akarjuk egymástól.

Akkor meg miért kéne egymás magánéletében komolyabban vájkálnunk? Miért kéne komolyabban megismernünk és kiismernünk egymást? Miért kell úgy tennünk, mintha kapcsolatban lennénk, miközben otthon várja valaki, akivel élettársi viszonyban van.

Megkérdeztem tőle, de nem tudott rá válaszolni....

26F


2020. márc. 27. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthon ezt se kapja meg.Te vagy az egyetlen akivel tudna beszelgetni.
2020. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így van #1👍
2020. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked nem szerető kell, hanem szexpartner. Keress azt.
2020. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
A nok nem (csak) a szex miatt csaljak meg a ferfit, hanem altalaban epp azert, mert torodest nem kapnak otthon. Csak a ferfiak ilyenek, hogy nekik eleg egy nemiszerv es mar elcsabulnak, mindegy milyen kiraly dolguk van otthon minden teren :)
2020. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége elsősorban nem a testiség miatt lép félre. A férfiaknál gyakoribb indok, hogy a kapcsolatban kevés vagy rossz a szex. A nőknél inkább a kedvesség, törődés és a pozitív visszacsatolás hiánya vezet félrelépéshez.
2020. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki képes vadidegennel intim viszonyba bonyolódni. Én belefutottam több ilyen férfibe is. Képtelenek az egyéjszakás kalandokra.

Az egyik olyan szinten belemászott az életembe, hogy nekem kellett leállítani, hogy figyelj, nekem sok, hogy naponta hívogatsz és édes drága kicsikédnek nevezel úgy, hogy még az életben nem találkoztunk. Beismerte, hogy túltolta és aztán elmagyarázta, ami később még nagyon sokszor visszacsengett a fülemben és kirázott tőle a hideg:

"Vannak k.urvák, akik letudják a menetet.

Vannak, akik úgy tesznek, mintha élveznék.

És vannak, akiknél kapható a barátnő feeling..."

Onnan kezdve sose tudtam, mi őszinte nála és mi csak a feeling része. Nyilván nem a pénzemért kaptam. Hanem mert neki volt szüksége a feelingre ahhoz, hogy jobb legyen a szex.

Nekem viszont nem jött be ez az egész. Jobban szeretem, ha őszinte velem valaki. Azóta megkérdőjeleztem minden eddigi kapcsolatomat. Vele éjszakákat beszélgettünk át...feelingből.

2020. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!