Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akiknek csak a párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek csak a párjuk dolgozik! Mit csináltok egész nap otthon?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
főznek mosnak takarítanak,aztán elmennek egyik nap kondizni másik nap spinningezni.
2018. máj. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
csavargok, kávézok, étterembe járok, borozgatok, sportolok, utazok, főzök, vásárolok. Happy wife, happy life. :)
2018. máj. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Jelenleg nem vagyok ilyen helyzetben, de sajnos volt amikor volt ilyen exemmel. 2 hónap, mikor nem találtam munkát. Egész nap sorozatot néztem, telefonálgattam, főztem szinte minden nap. Kb ennyi. Nem volt túl jó, főleg hogy idióta exem folyton ordított hogy húzzak már el dolgozni (nyilván nem direkt nem dolgoztam)


Mostani párom nem lenne kiakadva ha nem dolgoznék, csak hát nem is állunk úgy anyagilag. Viszont én meg tuti halálra unnám magam és azt vàrnàm hogy ő mikor ér haza (főleg hogy most ugyanott dolgozunk :) )

Sorit néznék, olvasnék, kutyáznék, főznék, rendben tartanàm a házat, de unalmas lenne. Egy 4 órás munkàt tuti bevállalnék még akkor is ha pàrom mondaná hogy ne dolgozzak.

2018. máj. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ja az kimaradt hogy pàrom sokat utazik a munkája miatt (üzletkötő, heti 3-4 nap az országot járja). Szóval tuti vele is mennék ahova csak lehet.
2018. máj. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Gyeden vagyok a 11 hós gyerekünkkel itthon.

Az idő 90%ban az ő nevelésével-ellátásával-felügyeletével telik.

2018. máj. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 ilyen hónapom volt, amíg nem találtam munkát. Főztem, rendbetettem a házat (festettem, átrendeztem stb.), füvet nyírtam, kiástam néhány fát, kerítést festettem, füvesítettem..rájöttem, hogy sokkal több dolgom van (lenne), mint amikor dolgoztam. :D Én egy percig sem unatkoztam, itthon "edzettem" a kertben az ásóval.


Most már van munkahelyem, szerencsére kötetlen így tudom mellette csinálgatni amiket elkezdtem, de látványosabb volt minden amikor itthon voltam. :D

2018. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Délelőtt felkelek, elindítom a munkába, reggelizek, és leülök, írom az útiblogomat.


Délben ebédelek, majd vagy novellát írok versenyre-pályázatra, vagy sütök valamit.


Jó időben kiülök a folyópartra angolt tanulni, délután megfőzöm a másnapi kaját, ha kell, kitakarítok.

Csütörtökön reggeltől-késő délutánig mosok (csak aznap lehet), mellette nincs időm nagyon, mert ruhát kiszedni, betenni, szárító, teregetni, stb.


Esős idő után kigazolom a teraszt (havi 2-3x minimum).


De most ez patthelyzet, néha vigyázok állatokra, mikor épp adódik lehetőség.

2018. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!