Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy ez a kategória nagyon durván tele van "niceguy"-okkal? 22L

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 09:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Niceguy alatt azt értjük, hogy punci ért cserébe kedves csak?
2020. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Niceguy: amerikai szlengszó, olyan pasi, aki nem viseli el az elutasítást, ezért minden nő, aki nem szeretne vele kezdeni az egy ku*va. Természetesen kisebbségi komplexusa van más férfiakkal kapcsolatban, és minden jóképű vagy népszerű férfitársa igazából borzalmas ember.
2020. márc. 31. 09:45
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Ki az, aki jól viseli a tömeges visszautasítást? :)

Se nő, se férfi, senki.

Lehet, értékes emberek, csak rossz helyen keresgélnek.

Legrosszabb ilyen a netes társkeresők.

Internet kora előtt ez kissé még másképp ment.

2020. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ismerem a szó jelentését, csak biztosra akartam menni, hogy ezt érted alatta.

Szerintem rossz kategória niceguy, mert megtévesztő. A niceguy jellemzője inkább a frusztráció (ez lehet ám jogos is). Ha meg az alapján mondunk valakit frusztráltnak/incelnek vagy illetjük egyéb degradáló jelzőkkel, hogy ő csupán kedves volt (tényleg csak kedves), az elképzelhető, hogy ez neki frusztrációval jár?

Szerintem jóval kevesebb az igazi "niceguy", mint akire ráaggatják ezt a jelzőt az alap természete miatt.

2020. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kategória folyamatosan ereszt, mint egy defektes kerék, annyira rossz egy ideje.
2020. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Annyival még megtoldanám, hogy a visszautasítás milyensége sem feltétlenül mindegy. Ha foghegyről, magas lóról, becsmérelve történik, akkor természetesen lehet hasonlóra számítani, de ez egyáltalán nem a nászgályság folyománya.
2020. márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#3: "Internet kora előtt ez kissé még másképp ment."


Na ja, például TUDTAK NORMÁLISAN KOMMUNIKÁLNI. Olvasd csak itt a #20-as hozzászólást:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Ugyan a hozzászóló kissé egyszerűen fogalmaz, de abban, amiről beszél, nem lehet eléggé hangsúlyozni a jelentőségét. Ugyanis a nyelv - és az azon belül használt fogalmak - használata visszahat a használójának a gondolkodására is. Az ilyen módon a gondolkodás és a szókincs terén eluralkodó irtózatos szegényesség pedig totális önismereti és érzelmi visszamaradottságot eredményez. Azokkal a személyekkel, akik ilyenek, végső soron NEM IS LEHET MIT KEZDENI, SEMMILYEN SZEMPONTBÓL. Ha egy csomó fogalom, amelyekben én gondolkodom, számára alapvetően NEM LÉTEZIK, akkor mi értelme bármiféle, akár verbális kapcsolatba is kerülni vele? Szerinted?

2020. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Javítás: ANNAK, amiről beszél
2020. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%

Aki férfiként rosszul viseli az elutasítást, az nagyon el van tájolódva.

Jó nőket csak elutasítások árán lehet felszedni. Kivéve, ha te vagy a kerület legjobb pasija.

2020. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az nem "niceguy", hanem incel de mindegy...
2020. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!