Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm tetszik a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm tetszik a pasiknak és nem én! Extrém esetek is vannak! Pedig nem is szép!?

Figyelt kérdés

szóval kiskorunk óta legjobb barátnők vagyunk, de akárhova megyünk őt bámulják meg minden jó pasi hozzá megy oda stb. legutóbb 2 pasi jött oda hozzánk és mind2 csak őrá nyomult, vele foglalkozott, még hallottam is hogy az egyiknek azt mondja nézd ő ott a legjobb barátnőm! erre a faszi: jóvan és beszélt őneki tovább. pedig szerintem én vagyok alakra a szebb, ő csak arcra szebb! meg hajra! ez nem az első eset volt, olyan is volt többször is hogy autóból kikiabáltak neki, és csak neki nekem nem!!

ti ezért véget vetnétek egy ilyen hoszzú barátságnak? mindeketten majdnem 15 évesek vagyunk


2010. júl. 26. 14:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Látom irigy vagy rá.
2010. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%

akkor hasonló a mi esetünk...te is úgy érzed mintha már kezdenéd megutálni ez miatt a barátnődet?mert én úgy érzem, az én esetemben.

L/16

2010. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Pfff féltékeny vagy rá. Ha ezért véget vetnél egy barátságnak,akkor te nm vagy normális. Lehet neki jobb a kisugárzása..söt :D Biztos vagyok benne....;(
2010. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

igen, teljesen!

első nem vagyok irigy!!!

2010. júl. 26. 14:45
 5/27 anonim ***** válasza:

Lehet csak a kisugárzása a megnyerő.De ezt mi nem tudhatjuk.

Amúgy megtudlak érteni, nekem is hasonló a problémám.Nem tennék neki keresztbe soha, de emiatt igen sz@rul érzem magam...Sajnos a féltékenység,irigység minden emberben megvan:/ Nehéz legyőzni.

Ha nem változtatsz magadon nemcsak a barátságotok mehet tönkre, de a te életed is.(=önbizalomhiány,önmagad hibáztatása)

2010. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
Egy irigy hülye ribanc vagy,ne csodálkozz ha senkinek nem kellesz.
2010. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt...Csak nekem fütyültek,a fiúk inkább rám figyeltek,nem a bmőmre.A bnőm folyton irigy volt,beszólogatott elég csúnyán (Pl.:Menj oda hozzájuk,aztán b_szasd meg magad! :S).Pedig,én tényleg nem tettem semmit se...kivágott ruha,miniszoknya se volt rajtam.:S Nagyon rosszul esett,hogy folyton beszólt,pedig én erről nem tehetek tényleg,nem én akartam ezt így.

Ráadásul,egyre több bókot kaptam másoktól is,jobb lett a kedvem,mosolygósabb lettem,és akk a bnőm elkezdi a hátam mögött,hogy milyen beképzelt vagyok..:S (Soha nem mondtam neki,hogy szebb vagyok nála,épp hogy ő szólt be nekem,hogy csúnya vagyok..:/)

Aztán összevesztünk..(mi nem kiskorunk óta ismertük egymást)

Szal a lényeg,hogy sztem nem vess véget a barátságotoknak.Nem ő tehet róla,ha odamennek hozzá.Ráadásul kiskorotok óta legjobb bnők vagytok..nem érné meg.:S


L.15

2010. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
nálam ugyanez a helyzet de irigy lehetsz csak nem vallod be magadnak..teljesen ezek az esetek jönnek elő a mi barátságunknál is de ha jó barátság nem éri meg ennyi miatt megszakítani! és én is úgy érzem néha hogy már kezdem utálni de annyira jó barátnőm hogy nem tudnék meglenni nélküle.
2010. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
még1szer mondom nem vagyok irigy!
2010. júl. 26. 14:50
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem az jön le abból amit írtál..ez kiscit kezd átmenni betegesbe..
2010. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!