Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek valami otlet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami otlet, hogy mit vehetnék a férjem 30asszulinapjára? Nem szeretnék drága ajándékot, mivel állapotos vagyok és most a picire sporolunk, csak kellene valami jo otlet!

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
hát mivel a férjedről van szó ismerned kéne h mire vágyik ami nem is drága és jó is neki :) így nehezen lehet segíteni ha nem ismerjük ám őt...
2010. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyakkendő,öngyújtó
2010. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tudom, csak jo lenne valami otletes dolog!
2010. júl. 26. 15:43
 4/5 anonim válasza:
hát ha közel laktok pesthez és a férjed értékeli az ilyen dolgokat én azt javaslom hogy fogadjatok örökbe az állatkertből vmi állatot :) 5000ftba kerül és kaptok róla egy oklevelet hogy egy éven keresztül ti vagytok a nevelőszülők plusz kiírják a neveteket az állathoz :) és egy ingyenes állatkerti sétát adnak ajándékba:) szerintem ez nem mindennapi és annyira nem is költséges.. remélem tudtam segíteni
2010. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én vizipipát vettem legutobb a barátomnak.

ha dohánzik akkor vagy az vagy pl egy minöségi szivar.

vagy egy fényképalbum benne közös képekkel, esetleg pár személyes ereklyével pl mozijegyek, belépök ha megörizted ezeket.

ha megoldhato menjetek el az elsö randitok szinhelyére.

gravirozott toll, öngyujto,ékszer.

Kedvenc filmje DVDn.kedvenc zenéi válogatásCDn.

Kedvenc itala dizscsomagolásban.

Ha szereti az autokat vagy motorokat ilyen könyv.

ha szeret olvasni kedvenc irojátol legujabb könyv.

ha van kedvenc autoja arrol egy makett.

ha gyüjt valamit ujabb darab a gyüjteménybe.

ha van kocsija autofényező készlet.

egy alsogatya a Te fényképeddel.

hatalmas adag a kedvenc csokijábol.

hirtelen ennyi jutott eszembe:)

2010. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!