Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom csúnyán szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csúnyán szokott beszélni, azt kérte nézzem el ezt neki. Vita alakult ki ebből, nem tudom elnézni neki, nem tudom miért csinál így ez betegség? Milyen betegség az ahol nem beszélget a fiú a lánnyal?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem betegség a csúnya beszéd. Ha nem tudod így elfogadni, akkor nem ő a megfelelő társ számodra.
2020. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

a) önkontroll hiánya

b) ennyire futja a szókincséből

c) iszonyatosan nyers és ez neked sok.


Ha nem juttok közös nevezőre, tényleg jobb különválni.

2020. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy pszichológustól olvastam (hallottam?), hogy az ilyen csúnyán megnyilvánuló embereknek kisebbségi komplexusuk van, ezért a trágár beszéddel akarnak egyenrangúak lenni másokkal. "Látjátok? Én még ezt is ki merem mondani, még ezt is meg merem tenni!"

Pár napja egy fiú kérte a tanácsokat, hogyan tudna leszokni a trágár beszédről. Nagyon jó tippeket kapott.

Ne tűrd el neki a trágárságot! Ha nem szokik le róla, akkor fordíts neki hátat és agyő.

Ffi.

2020. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én ebben azért nem hiszek, mert én pont akkor káromkodok úgy mint a kocsis, ha egyedül vagyok. Ma például leforráztam magam véletlenül, szerintem az edény készítője azóta is együtt csuklik az édesanyjával. :D Szóval olyankor pont nem tudom "megmutatni" másoknak...


Kérdező, a csúnya beszéd nem betegség, egyszerűen szokás. Semmilyen x éves szokást nem könnyű abbahagyni.

2020. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Engem egyszerűen idegesít, ha valakit zavar a csúnya beszéd. Szerintem sokkal jellemtelenebb, aki mindig százféle szűrőn átengedve mondja ki csak, amit gondol, mint aki jól elküld a p i csába, ha valami baja van.

Nem szeretem a kényeskedő embereket, akik pl. interneten sem írják le a csúnya szavakat, hanem csillagoznak benne, meg stb... hány évesek vagyunk, 5? Mi baj a csúnya szavakkal?

Nem beszélve arról, hogy a trágár, csúnya beszéd nem egyenlő azzal, hogy valaki CSÚNYÁN, tehát sértő, tiszteletlen módon beszél.

2020. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Neten tök érthető a csillagozás, úgy nem hajítanak ki egyből az adott oldal/fórum moderátorai.

2020. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem se látod, pedig nem csillagozok, és minden második posztomban van csúnya szó : ) 11 éves ez az accountom. 2009 végén csináltam.

Egyébként ez olyan helyeken jellemző, ahol semmi értelme, pl. youtube.

2020. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!