Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel és hogyan lepjem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel és hogyan lepjem meg?

Figyelt kérdés

A párommal (28/f) a virusvészhelyzet miatt nem tudunk találkozni és megünnepelni a fél éves kapcsulatunkat. Szeretnék tippeket,hogyan,mivel lephetném meg mégis?

Sajnos postázni nem tudok semmit, zöldövezetben él, hegyen, ahova már nem megy fel a postás sem mert szinte csak hétvégiházak s nyaralók vannak.


Valami ledves s kreatív ajandékot szeretnék neki, esetleg valamit online, es persze a kapunál vagy az utcánkban tudunk találkozni de intim együttlétről nem lehet szó...


Április 4.-ére kész kell lenni.


Várom az öteleteket! 😊



2020. ápr. 1. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Online sztriptiz
2020. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna van egy lakótársa,ketzen vannak 1 szobában 😂
2020. ápr. 1. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd addig elfordul😁
2020. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már online akarod, akkor pl. a közös képeitekből (ha vannak) nem tudsz összeállítani egy videót, aláfestésként a közös számotokkal (ha van)? Jobb híján. Nekem sincs túl sok ötletem, ilyen téren nem vagyok valamit lángész.
2020. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kapj fel valami szexi fehérneműt, magassarkúval és fotózd le magad neki, írd oda azt az üzenetet, hogy "Ez itt az ajándékod, alig várom, hogy kibontsd."

Én legalábbis tuti valami ilyennel lepném meg. :D

2020. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!