Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a páromat ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a páromat ma este? Srácok, nektek mi volt a legjobb szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

Lassan hét éve vagyunk együtt a párommal. A szexuális életünk rendben van,de nem túl változatos (kb 3 póz és orál), ezért szeretném meglepni valami újjal. Ő mindig azt mondja,hogy neki pont jó úgy minden,ahogy szoktunk és nincs olyan, amit kipróbálna... mi az, ami nagy valószínűsséggel mégis bejöhetne neki?

Ti hogyan képzelnétek el egy ilyen "meglepis" estét a párotokkal?

Én sem vagyok amúgy túl bevállalós...:D

Előre is köszi a válaszokat.


26L


2019. jún. 19. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Szerepjatekok, talppal kicsapod és gumi nélkül szétfarkalni a segglyukadat. 31F
2019. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább becsüld meg. Miért nem mentek el valahova? Nem csak szexszel lehet meglepni.
2019. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Valami szerepjátékos este bejöhet, ha nyitott rá :)
2019. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Harisnya, harisnyakötő top10 nálam, nagyon szeretem.Frissen elkészített frizura, szolid smink, pl szájfény, kihúzott szem.Ezekből azt érzem, hogy tetszeni akarsz nekem, ami azt jelenti, hogy értékes vagyok és szeretsz.Szeretem a felszabadult szexuális viselkedés, lehetsz kurv.s nyugodtan.Ami nekem a szex élvezeti értékét növelni szokta a nő részéről ha tud bánni a testével és tudja mikor izgató.Például órálnál két féle nő van, az egyik gurnyhadtan csinálja mint Quasimodo, a másik figyel arra, hogy megmutassa az idomait.Ez nagyon fontos, mert sokkal izgatóbb ha homorítasz és látni a pucsító feneked mint ha behúzod magad alá mint egy 6hetes csimpánzbébi.Ugyanez a pózoknál is.Feldobó lehet még egy új helyszín is, én nemrég a Bükkben szexeltem tök pucéran egy pokrócon az úttol 100méterre egy korhadt fa takarásában.Nagyon király volt. Szemkontaktus órálnál szintén izgató és a felnőtt, szexi nő érzetét hordozza az önértékelési problémás kislánnyal szemben aki nem mer egy kiadósat kefélni.


Ezek jutottak eszembe.


Másik dolog ami feltűnt a leírásból, hogy te csak neki akarsz kedvezni.És amiket te akarsz kiprobálni azzal mi van?


Merd megélni a vágyaid...

2019. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Kíváncsi vagyok, te mennyire pucsítanál phasszal a szádban... Inkább imádkoznál, hogy legyen már vége.
2019. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Elhiszem, hogy nem mindig kényelmes, én se szeretek minden pózt mert rohadtul fárasztó némelyik és jellemzően én dolgozok bennük többet, mégis megteszem a partnerem örömére.


Ez a kölcsönösség.

2019. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerinted kérdező ki ismeri jobban a pasidat? a többi férfi, vagy te? vagy te, és akkor a kérdés értelmetlen, vagy más idegen férfiak, de akkor meg szar a kapcsolatod...
2019. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

"megteszem a partnerem örömére"


Ez nekem mindig fura, mert ha valamit *kizárólag* a párom örömére teszek, azt nem élvezem. A párom élvezi azt, amit én nem? Érted, amit mondok. Te élveznéd azt a pózt, aktust, akármit, amit te nagyon szeretsz, de ami előtt a barátnőd nagy levegőt vesz, és nem direkt vág pofákat, de látszik rajta, hogy nem élvezi, csak mechanikusan csinálja?

2019. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fogom kínozni olyasmivel ami megerőltető számára, de akkor ez azt jelenti, hogy nem illünk össze szexuálisan, hiszen vagy neki jó, vagy nekem.Nem azt mondtam, hogy nem élvezem, hanem azt, hogy megerőltető és fárasztó.Ez nálam azt jelenti, hogy ha csak magammal törődnék akkor nem úgy csinálnám kényelmi okokból, de ha már rossz lenne nekem és nagy levegőt kellene előtte vennem, akkor nem is csinálnám.De miért lennék valakivel akivel nem tudjuk egymást boldoggá tenni?Egy rossz szexuális élet kihat az élet egyéb területeire is és ha nincs összehangolódásra igény, illetve lenne de nem működik, akkor az a kapcsolat nem fog működni.
2019. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez tiszta, de nem lehet egy kapcsolatot úgy kezdeni, hogy te mire vagy hajlandó, mire nem. Hozzáteszem, sajnos. Akkor csak azzal kéne lefeküdni, aki stimmel.
2019. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!