Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért taszítom el magamtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért taszítom el magamtól?

Figyelt kérdés
Van egy szexkapcsolatom, ami 2 éve tart kb. A lány szép, jó vele lenni, csodálatos a szex (életem legjobbja) és imádok vele még beszélgetni is. Elmondtam a lelkem legfájóbb dolgait, a családi dolgokat is elmondtam neki. Kb senkinek sem beszéltem erről, csak neki. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy kezdem őt megszeretni, de ugyanakkor tudatosan taszítom el magamtól, de tudom, hogy ő ezt nem érdemli meg, mert egy csupaszív, gyönyörű lány. Egyszerűen nem értem magam...Más is volt így ezzel?
2020. ápr. 2. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Miért csak szexkapcsolat? Függetlenek vagytok? Ezt gondold át magadban.
2020. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Függetlenek, igen. Sokat csalódtam a lányokban, főleg a legutóbb, mikor nagyon szerelmes voltam.
2020. ápr. 2. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Félsz vele komolyabb kapcsolatot létesíteni,pedig bele vagy zúgva.Ne taszítsd el magadtól,nem sok ilyen csaj van.
2020. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
53%
#3-mal kell teljesen egyetértsek. A korábbi csalódásaidat nem sikerült eleresztened?
2020. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
#1-es vagyok. Teljesen egyetértek az előttem írókkal. Félsz elengedni magad, ha mindketten függetlenek vagytok, akkor az a lány IS szeret téged.
2020. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Hany evesek vagytok? Nem lehet, hogy azért érzde, hogy "szereted", mert ő hallgatott meg és úgymond, ott volt? Ez is egy opció, megtévesztő tud lenni, ha te is vágysz a szeretetre. Lehet, hogy ezért nem is akarsz jobban belemenni.
2020. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a választ te tudod.Már eleve miért csak szex van?Az a lány kitart melletted így hogy nem vár többet.Nekem is van ilyen partnerem.Néha azaz érzésem több ez,de nem erőltetem.
2020. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!