Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan ragaszkodó vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan ragaszkodó vagyok és kötődöm a páromhoz viszont sajnos így is taszítom el magamtól. Hogyan tudom ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Párommal lassan 10 hónapja vagyunk együtt. 4 hónapig éltünk együtt. Az elején minden nagyon jó volt, nagyon nagyon szerelmesek voltunk és nagyon szerettük egymást. Ami a legjobb volt, hogy minden nagyon jó volt a kapcsolatunkban. Mindenben nagyon passzoltunk és nagyon jól működött közöttünk minden. Mindenki a környezetünkben a mi kapcsolatunkra vágyott, hogy neki is ilyen legyen. Azonban sajnos nekem van egy nagyon rossz tulajdonságom, hogy borzasztóan ragaszkodó vagyok és nagyon kötődöm hozzá. Nem adtam neki elég teret és időt. Emiatt sajnos eltávolodott tőlem és most külön költöztünk. Nagyon nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. Abban szeretnék tanácsot kérni egyrészt, hogy magamban ezt a túl ragaszkodást, hogyan győzzem le, hogy enyhüljön hosszú távra illetve a második dolog, hogy hogyan érjem el nála, hogy hiányozzak neki és újra szüksége legyen rám úgy, hogy jelenleg mindennap beszélünk általános dolgokról, hogy kivel mi történik? Tudom ez azért hosszabb idő lesz de nekem most minden segít csak újra minden rendben legyen, ez számít.

#szerelem #probléma #túlságos ragaszkodás #újra lángolás
2019. dec. 2. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak az segít, ha csinálsz magadnak életet. Mármint, foglalkozz a hobbijaiddal, találkozz a barátaiddal, sport, főzés, filmek, stb. Ne a netet nézegesd egész nap, hanem írt - e már.

Viselkedtem már én is így, tudom, milyen rossz, de ha nem foglalod le magadat eléggé, akkor aligha lesz jobb.

2019. dec. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minket férfiakat taszít az ilyen nő. Ne a pasid legyen a hobbid, nálam ez alap elvárás egy nőtől. Hidd el izgalmasabb leszel számára.
2019. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem nem taszít :)

Én pont ilyen lányra vágyom amióta élek :)

2021. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha meg saját életet csinálok, akkor az úgy jön le, hogy már nincs is szuksegem ra. Az embernek a munka mellett nincs annyi elég ideje, hogy barátokkal programot csináljon, meg még törődjön a kapcsolatával is
2021. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!