Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi, aki sokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, aki sokat, kedveskedett nekem, flörtölt stb velem. Teljesen odavagyok érte, de olyan kis tutyimutyi vagyok, hogy ilyenkor meghátrálok akaratlanul és rendszerint kellemetlen helyzetbe hozom saját magam. Hogy győzhetném le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

Volt mikor meg is bántottam, pedig nem akartam, de valahogy rosszul fejeztem ki magam. Ő nem hagyta magát és hasonlóan reagált a beszólásomra. Nagyon fájt, hogy megbántottam, de az talán jobban, ahogy ő is viselkedett. Utána egy hétig nem láttuk egymást, szerettem volna ráírni, de a küldés gomb helyett inkább kitöröltem az üzenetet. Most már viszonylag helyreállt a kettőnk közti kapcsolat 2-3 hét alatt, ámbár kevesebb a bók. Tudom, hogy nekem kéne lépnem, de hogy? Mindig megtervezem, hogy mit kéne mondanom, de összeakad a nyelvem, a szívem kiesik a helyéről. Félek, hogy így a maradék kis esélyem is elillan.

Nem tizenéves vagyok, nem ő lenne az első az életemben, más fiúknál/férfiaknál ment a dolog, de nála nem megy egyszerűen.


2020. ápr. 2. 20:45
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
64%
Szedd össze magad mert el fogod szalasztani
2020. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Igazabol, szerintem, ha annyit flortolt veled valaki, siman elhivott volna randira is, ha akart volna. Magambol kiindulva, akitol akarok valamit, lepek tovabb fele. Erre meg ossze is vesztek? :D Hat, mindegy.
2020. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Írj neki, és küldd is el. Addig nehéz, amíg rá nem böksz a "küldés" gombra. Velem is volt ilyen, megírni még viszonylag egyszerű volt, de sokáig hezitáltam, mire el mertem küldeni. Ha semmit nem lépsz, akkor végleg elveszted őt. Addig fogsz szerencsétlenkedni, amíg a végén azt fogja hinni, hogy csak hülyíted. Írj neki most, mondj el mindent őszintén, aztán csak egy kattintás, és már megy is az üzenet. Én örülnék, ha valaki őszintén elmondaná nekem azt, ami a fejében és a szívében van, és becsülném is azért, mert be meri vallani a gyengeségét.
2020. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Sehogy! Ez azért van így mert tudat alatt tudjátok hogy nem illetek össze.!


Engedd el ezt az egészet! Amúgy is ha akart volna tőled valamit, akkor elhivott volna valahova randira és nem pedig össze veszett volna veled. NEM KELLESZ NEKI!

2020. ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Te akarod őt, ő akar téged és tinik sem vagytok már, meg udvarol is egy ideje.

Meg kellene mondanod neki, hogy mi a helyzet.

Mit érzel iránta, mit vált ki belőled, miért voltál olyan a múltkor, stb.

Ha valakivel kapcsolatot akarsz azt egyszer ki kell mondani, mert ha nem tudtok egyről a kettőre jutni, akkor csak ilyen dühös reakciók születnek.

2020. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ne várj sokat! Meg kell törni a jeget. Valahol elindul a kommunikáció és majd kiderül milyen irányba megy el. Ha nem kezdesz bele sosem derül ki. Írj neki! 40/F.
2020. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!