Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei ha egy pszichopatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei ha egy pszichopatával ismerkedek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 22:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tudod kiszűrni ezeket az embereket?

Egyszerűen.


Kérdezz tőle valami neki érzékeny témát.

Ha kell bloffolj.

Ezt mesélik rólad...


Nezd az arcát. Ha az arca torzul, de a hangja kedves menekulj.

Nincs összhangban a kettő.

2020. ápr. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem egyszerű, én is az vagyok. Csak a komoly, udvarias fajtából való vagyok
2020. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A kedvesség valós megnyilvánulás, túlságosan közel akar kerülni hozzád, intim dolgok is érdeklik, nagyon bókol, készséges. Ellenben ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy szerinte kellene, bepöccen.
2020. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont pár napja fogtam ki egyet, aki gyanús, hogy az, vagy legalább rendelkezik a hajlammal.


Fura vívódást vált ki belőled; nagyon szimpatikus, bemászik a bőröd alá és remekül beszélgetsz vele, de valamiért mégis azt érzed, hogy bizalmatlan vagy, hogy valamiért nem jó ötlet közel engedni. A sugallaton kívül meg jönnek a konkrétabb jelek.


Hamar felkapja a vizet, hogyha valamit ő akarna, de te nem. Ez főleg akkor feltűnő, ha előtte egy higgadtabb, elemzőbb képet mutatott. Ezért a valamiért hosszú ideig képes kardoskodni, ha még fel is hívod rá a figyelmét, hogy elszaladt a ló, hogy indokolatlanul felhúzta magát, akkor egy darabig újra előveszi a megnyerő stílusát, de ha x idő után csak nem ér célt, akkor megint átmegy ingerültbe.


Egy idő után felmerül a gyanú, hogy nem őszinte veled, hanem csak tudatosan simogatja az egódat; folyamatosan azt mondja, amit hallani akarsz, és hat is, mert el vagy bűvölve. De a háttérből azért érzékeled, hogy van ebben valami művi, túl tökéletes, túlságosan jól tudja rövid idő után is, hogy mit mondjon neked.


Ezen kívül lehetnek fura... elszólásai. Célozgat rá, hogy meg kell erőltetnie magát, hogy törődjön a hozzá közel állóknak a dolgaival; mondjuk felköszöntse őket, vagy olyasmiket mond, hogy "de, hát mégiscsak ember vagyok én is" meg "a normális emberek ezt így megy így csinálják".

2020. ápr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Túl kedves. Egyszer anyukám össze jött egy pszichopatával és eleinte nem tűnt fel de akkor kezdett kicsit gyanús lenni amikor bemutatta a nagymamámnak és nekem. Nem igazán beszélt, teljesen érzelem mentes volt viszont amikor anyukámmal kettesben volt akkor elképesztően ragazkodott hozzá aztán anyukám egyszer csak szakított vele és utána elkezdett minket zaklatni. Mindig vigyázz az újonan megismert pasikkal és ne csinálj olyan amit utólag megbánnál (pl ne mondj el neki mindent az életedről és ne küldj neki magadról olyan képeket amikkel később zsarolni tud)
2020. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!