Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mik a vonzalom apró jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mik a vonzalom apró jelei?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, ami nem annyira egyértelmű, vagy feltűnő, de tipikus jel és érdemes odafigyelni rá.
2019. dec. 26. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én állandóan nézni szoktam azokat a nőket akik tetszenek. Ettől több jelet nem igazán hiszem, hogy adok. Sok esetben szerintem hiába is adnék más jeleket, mert az esetek többségében azt sem tudják, hogy nézem őket, mert ők felém sem pillantanak. Elvannak a saját dolgukkal, gondolataikkal, barátnőikkel, telefonjukkal stb.
2019. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nézés nem apróbb jel. Én nem ennyire feltűnő dolgokra gondoltam.
2019. dec. 26. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leesik a lépcsőn, megbotlik, furán viselkedik, nem mer a közeledbe menni és rádnézni, aztán kinyomoz facebookon.
2019. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem mi férfiak egyszerűbbek vagyunk annál minthogy érdemes lenne bármiféle rejtjeleket keresni. Nem hiszem, hogy például én adnék bármilyen önkéntelen jeleket, mozdulatokat, akármiket ha olyan nőt látok aki vonzó számomra. Ha olyan helyen járok ahol összeakadok nőkkel is, úgy 10-ből 6-7-et magaménak szeretnék tudni valamennyi időre. Szóval nekem állandóan jeláradat zúdulna a testemből a külvilág felé.
2019. dec. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!