Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szerelem ha találkozunk is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AnimeCat kérdése:

Lehet szerelem ha találkozunk is?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit már lassan 2 éve ismerek az elejétől kezdve tetszett nekem de nem mertem lépni,aztán elmondtam a haveromnak hogy érzek és ő meg el mondta a srácnak, aki be vallotta hogy ő is ugyan úgy érez ahogy én.És nagyon meg lepődtem mert nem gondoltam volna, de kiderült, hogy ő is már amikor elkezdtünk beszélgetni azóta kedvel,de még nem találkoztunk, de mindent tud rólam, meg én is róla és valamin változtathat ha találkozunk? Félek attól hogy úgy csalódni fog bennem. Hiába szeret, hiába tetszem neki de félek hogy élőben más lesz a véleménye. De nagyon szeretem őt ha ezt lehet szeretetnek nevezni.


20L



2020. ápr. 7. 04:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1, Még csak egy ideát "szeretsz", mert hiába hiszed hogy ismered, valójában nem. Nem tudod hogy viselkedik, hogy reagál helyzetekben, hogy áll a dolgokhoz a valóságban, milyen szokásai vannak, stb.


Ezért bármi is lesz ott rögtön, ugyanúgy idő kell majd mintha nem ismernétek egymást.


2, Tudom hogy könnyebb mondani mint megtenni, de gyakorold azt hogy amit nem tudsz kontrollálni, azon nem görcsölsz. Tudatosan állj úgy hozzá hogy nem veszed eszméletlenül komolyan, mert tudod hogy bármit csinálnál nem csak rajtad múlik. Lefáraszt, felesleges energiákat ölsz bele, inkább csak próbáld élvezni és megélni a szituációkat amiben benne vagy. Ennek az is a része hogy elfogadod és nem veszed magadra ha valami nem úgy történik ahogy szeretnéd, jelen esetben pl. hogy nem úgy néz rád ahogy várod


3, 2 év nagyon sok idő úgy hogy nem is találkoztatok. Ha végül összejöttök és boldogan éltek sokáig, akkor gratulálok, de ez valami hihetetlen kis százaléknak jön össze.


Ha esetleg nem jönne össze, akkor tanulj ezekből a helyzetekből hogy jobbá tudd tenni az életed. Például ne húzd el ennyi ideig az ismerkedést és ne a haverjának mesélj az érzéseidről, hanem annak aki felé érzelmeket táplálsz.


Sok sikert a találkozásnál.

2020. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen vonzódtok egymáshoz az nagyon jó jel. Szerintem ő is tart a találkozástól ugyan úgy mint te de szerintem komoly probléma nem lesz. Lesz belőle szerelem mert van úgy, hogy első látásra is tudja az ember, hogy ő az igazi. Sok sikert kívánok!
2020. ápr. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a távkapcsolat nagy átka. Beleszeretsz egy elképzelt egy elképzelt arcba, egy álmaidban idealizált személybe, miközben ő is ugyanezt teszi. És talán ki is bírja ez az érzés az első találkozást, talán ki is tart ez az érzés, amíg lebomlanak a szerelemért felelős hormonok, és elillan a rózsaszín köd, de előbb-utóbb óhatatlanul szembesülni fogsz a VALÓSÁGGAL. És jobb előbb, mint utóbb.
2020. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat remélem valóságban is olyan lesz mint írásban:)
2020. ápr. 11. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!