Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kérdezzem meg hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg hogy találkozunk-e?

Figyelt kérdés

8 hónapja járunk és legutóbb úgy köszönt el a barátom hogy tslálkozunk valamikor. Osztálytársak vagyunk egyébként. Mindig mondja hogy szeret, mindig kedves velem, ha megbánt mindig bocsánatot kért, stb.

Viszont valahogy a külön találkozásokat mindig én kezdeményeztem. Mivel a suliban már többször kérdeztem hogy fogunk-e találkozni a szünetben, amire természetesen azt felelte hogy még jó, most úgy érzem mégsem.

Valahogy rákérdeznék, de nem tudom mit írjak neki, nem akarok erőszakosnak tűnni. Pontot tennék ennek az egésznek a végére, de úgy fogalmaznám meg hogy ne támadjak rá azzal pl.hogy "szóval gondolom nem akarsz találkozni', és nem is szeretnék még egyszer rákérdezni pl."mikor találkozunk?'.



2019. okt. 28. 01:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap látjátok egymást, lévén, hogy osztálytársak vagytok. Ez az időtartam párkapcsolat esetén is sok.

Ha mindenképp érdekel, mit gondol, akkor mondd el neki, hogy mi bajod van, és kérdezd meg, hogy ő ezt hogy látja.

A közös találkozások során én inkább olyan programokat csinálnék vele, amit napközben, amíg suliba vagytok, nem tudtok.

2019. okt. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!