Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok srácok mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok srácok mit gondoltok a tevepatárol? Mennyire tudatosul bennetek hogy kint van? Véletlen vagy sokszor szándékos?

Figyelt kérdés
Ennyire divat lenne, szexi vagy mi? Szerintem elég gáz és undoritó elvégre itt a nemi szervünk mutogatásáról van szó...! Ez kb olyan mint amikor a férfiak sétálnának az utcán végig álló farokkal...! Akkor az is szexi meg hasonló pozitiv jelzők? Ti mit gondoltok erről?

2020. ápr. 7. 12:36
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja igen annyi hogy miktől szók kialakulni? Tisztán csak a vagina látszik vagy pedig azért a bugyi nadrág is begyűrődik?
2020. ápr. 7. 12:38
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom hogy mitől alakul ki, bugyitól vagy nadrágtól, de nekem speciel nagyon bejön 😋
2020. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Imádom a vaginapatát! :P
2020. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Nő vagyok, visszafogottan öltözöm. Egyszer vettem magamnak nyáron egy sima, zöld vászon térdnadrágot amit egyszerű pólóval hordtam....volna. Alig volt rajtam kétszer-háromszor, mert szörnyülködve láttam meg a tükörben hogy teljesen kiadja a nemi szervem vonalát. Egyszerűen vannak ilyen szabású nadrágok. :-(
2020. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyenkor azt szoktam hogy benyomom oda a fejem és jól benyalok.


Többé nem veszik fel azt a nadrágot utána.

2020. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem közönséges, az pedig teljesen esélytelen, hogy valaki úgy vegye fel, hogy ezt nem veszi észre.
2020. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
" miktől szók kialakulni?" :-)) Punci+ megfelelö ruha. Mindez egy jo elrendezésben. Nekem meg ettöl szók kialakulni, hogy sétálok az utcán végig álló farokkal!
2020. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Konditerembe leggings van rajtam abban elkerülhetetlen a tevepata, és mivel szűk farmereket hordok ezért abban is szokott látszódni. Nem tudom eltakarni.
2020. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Közönséges, ízléstelen, lotyós.
2020. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Tisztázzunk pár dolgot.


Nem egyenlő az álló farokkal, mert az álló farok szexuális izgatottságot jelez. Egy sima petyhüdt farokkal egyenlő, ami nagyon látszik passzos nadrágban.


A vagina pedig nem látszik, akkor sem ha pucér vagy, mert a vagina maga a "lyuk". Nem a "vágás". Tevepatánál a szeméremdomb, vulva látszik.

2020. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!