Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok srácok mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok srácok mit gondoltok a tevepatárol? Mennyire tudatosul bennetek hogy kint van? Véletlen vagy sokszor szándékos?

Figyelt kérdés
Ennyire divat lenne, szexi vagy mi? Szerintem elég gáz és undoritó elvégre itt a nemi szervünk mutogatásáról van szó...! Ez kb olyan mint amikor a férfiak sétálnának az utcán végig álló farokkal...! Akkor az is szexi meg hasonló pozitiv jelzők? Ti mit gondoltok erről?

2020. ápr. 7. 12:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Oke bocs nem akartam használni hogy pixa... 😓 vagy egyéb vulgáris jelzőt...
2020. ápr. 7. 14:42
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
A szeméremdombban mi vulgáris?
2020. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Mons pubis látszik meg a labia majora. Vagina nem..
2020. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
12-es mármint nem az hanem amit te írtál az nem volt eszembe és ezért inkább írtam vaginat
2020. ápr. 7. 15:02
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó nadrágnak egyszerűen olyan a szabása.

Vettem egyszer egy nadrágot, mikor felpróbáltam, teljesen jó volt, de kb egy nap viselés után kinyúlt és elkezdett tevepatás lenni. A vicc az egészben az, hogy az nem is igazából a szeméremdombom volt ami látszott, hanem a nadrág anyaga. Többet nem vettem fel, csak otthonra..

2020. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"A vicc az egészben az, hogy az nem is igazából a szeméremdombom volt ami látszott, hanem a nadrág anyaga."


Igen, van ilyen, ami láb között bővebb, (nyilván nem MC Hammer-ösen) nem feszül, és ott az anyag gyűrődik be tevepata módra. Nekem volt tinilánykoromban olyan nadrágom, amiben ha ültem, úgy állt a kemény agyag, mintha péniszem lett volna.

2020. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg az van, hogy hiaba van a vagas a puncin, idiota szabasa van egy csomo nadragnak. Sovany nokon is, nem direkt huzzak fel derekban, bevag. Rossz a szabas, es ezek kobe vannak vesve, ezt a szar szabasvonalat kovetik a gyartok. Rossz erzes is, jegyzem meg. Mondjuk leggingsnel nem ertem, miert kell rovid felso. De ez meg vastag es bo farmernadraggal is elofordul.

Biztos, hogy nem direkt csinaljak a nok. Szerintem azt csak webes percdijas nok keresre.

2020. ápr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%
Szeretem a barátnőmét.
2020. ápr. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
23%
Nekem tetszik a tevepata, szerintem szép, mint ahogyan egy csinos lányon a cicanaci is, engem felizgat a cicanaci amin keresztül látszik a vékony combika és a csinos pici popsi, elölről meg a duzzadt punci. Nyilván ha egy lánynak van barátja akkor mondjuk már egy hosszított felsőt vegyen fel, hogy ne csorogjon az összes srác nyála utána aki ránéz. Én egyáltalán nem tartom kurvásnak, hát akkor ha miniszoknya lenne rajta és azt felfújja a szellő vagy ha kicsit lehajol és kilátszik a bugyija egy pillanatra akkor az is kurvás, akkor ne hordjon pl miniszoknyát pl tangabugyival ???, ( mert hogy az illik hozzá ).
2021. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!