Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján észrevehette, hogy nézem őt, és hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
Volt egy esetem, autóból többször láttam egy lányt, de sajnos eléggé rendszertelenül. Az egyik reggel munkába menet beálltam egy parkolóba, és az oldalsó visszapillantóból láttam, hogy jön gyalog egy dekoratív lány a járdán, de még jó pár méterrel az autó mögött, aztán ahogy átvágott a kocsi hátánál, és elment a jobb oldalamnál, figyeltem őt. Legközelebb megint ott ment a járdán, és ahogy belenéztem a tükörbe, láttam, hogy ő is a tükörbe néz már messzebbről, és mosolyog, én meg zavarba jöttem, és egy idő után elkaptam a tekintetemet. Legutóbb munka után hazafelé indultam, jöttem ki a parkolóból, ő meg a parkoló bejárata által kettévágott járdán akart átmenni, de közben telefonált. Megtorpant, én megálltam, és intettem neki, hogy elengedem, elmosolyodott, és intett köszönetképpen. Most egy ideig tutira nem fogom őt látni, de hiába ismerkednék meg vele szívesen, nem tudom mit mondhatnék egy vadidegennek. A leírtak alapján szerintetek tisztában van azzal, hogy felkeltette valakinek az érdeklődését?

2020. ápr. 9. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti tudja, hogy felfigyeltél rá. Mindaddig vadidegen, amíg nem ismerkedsz meg vele. Leszólítod, bemutatkozol és megbeszéltek egy találkozót. ? Vagy ha a járvány miatt nem akar talizni, akkor megkérdezed, hogy hol érheted el, hogy dumáljatok stb
2020. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!