Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egyértelmű jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyértelmű jeleket adjak a srácnak, hogy tudja, bejön nekem?

Figyelt kérdés

Ha nem akarom letámadni. Mik azok az egyértelmű jelek, azonkívül, hogy megmondom neki, amiből ez leesik biztosra egy fiúnak?

(Megmondani azért nem merem neki, mert ha nem viszonozza és elmondja a többi csoporttársamnak, akkor mindenki raktam fog nevetni.)


2020. febr. 22. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha folyton bámulod, abból leesik neki.


De egyébként jobban tennéd, ha szembe néznél a félelmeiddel. Ha a félelmeid mentén hozod meg a döntéseidet az életben, akkor azt nem is lehet életnek nevezni. Tudom, milyen, mert régen súlyos szorongó voltam, mindentől rettegtem. Annyira rettegtem, hogy már nem bírtam tovább, szembe kellett néznem a félelmeimmel.

A félelem a világ legnagyobb illúziója, és csak addig létezik, amíg ellenállsz neki. Add át magad neki teljesen, hagyd, hogy létezzen. Nem hogy nem dől össze a világ ezáltal, de még rá is jössz, hogy igazam van, és nincs mitől tartanod az életben.

Amit nyersz ezáltal, az a belépőd a mennyországba. Mert a mennyország itt van a földön. A mennyország a félelmek nélküli élet.

2020. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A mai srácoknak?


Szerintem ha lecumiznád se jönne rá, hogy bejön.

2020. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
2# Fíú vagyok, de egyetértek az előzővel. Szép nézésre meg mosolygásra manapság nem vagyunk vevők mert ennek ellenére is simán elküldenek minket melegebb éghajlatra. Menj oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni, keresd a társaságát. Majd pár beszélgetést követően hívd el valahova.
2020. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Flörtölj vele
2020. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már beszélgetünk és keresem a társaságát.
2020. febr. 22. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
A nőknek a számlájukra kell utalni, a pasiknak meg a szexre 🤷🏻‍♂️🤣
2020. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki! Más egyértelmű jel nincs.
2020. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!