Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zaklatásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés

Felhívott egy barátom, és nem tudtam neki tanácsot adni:

Egy táborban volt felügyelő, és az utolsó nap a tábori "discoban" ő is táncolt a lányokkal. Tök jó volt a buli, viszont most az egyik 13 éves lánynak az anyja fel akarja jelenteni, mert állítólag tánc közben megfogta az egyik lány fenekét. A barátom azt mondja, hogy nem tett ilyet, de több lány is állítja, hogy megfogta. Én azt gondolom, hogy ha még meg is fogta, az még nem zaklatás. Szerintetek? 25 éves srácról van szó.


2010. júl. 27. 01:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha tényleg letapízta az bizony zaklatás.Feléve HA a 13 éves kislány mégsem érzi magát olyan kislánynak ahhoz hogy felcukkoljon egy pasit.A mai kislányok már nem is kislányok :S
2010. júl. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Hátha megfogta a seggét, nagyon szerethet. De én nem feljelenteném, hanem jól megverném. Szerintem zaklatás.
2010. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kétesélyes.Valóban megfogta,vagy a kiscsajok fitogtatják csak az erejüket,amin nem lepődnék meg.

Kérjen hazugságvizsgálatot.Ha feljelentés lesz,ilyen esetekben szoktak csinálni.

2010. júl. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
hát lehet h csak véletlen odaért a keze aztán fellet fújva az egész dolog sztem nem szándékos volt ha történt is bármi bár nemvagyok benne biztos meg akk mért nem akk mondott vmit a ksicsaj :/ hát nemtudom csak az a baj ha feljelentés lenne belőle valószínűleg a kislánynak hinnének hiszen több szemtanú is állítaná az igazát ( de csak nem csinálnak ebből ekkora felhajtás hiszen egyszer megfogta a fenekét... szerintem nem olyan nagy bűn ha megtörtént valójában más nem volt)
2010. júl. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
igen, zaklatás. akkor is annak számítana ha egy felnőttel, pl a kolléganőjével teszi ezt anélkül, hogy a nő akarná. de ugye, ez itt nem Amerika - abban az esetben valószínűleg nem történne semmi... de egy 13 éves kislány esetében itthon is komolyan veszik, ha valóban bizonyítható a dolog.
2010. júl. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A hazugságvizsgálat jó ötlet, majd ajánlani fogom.

Ha valakinek van még hozzáfűzni valója, szívesen várom! :)

2010. júl. 27. 01:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem számít zaklatásnak

lehet h a kis köcs_gök kitalálták az egészet

2010. júl. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1. kérdés: szerepel már a magyar büntetőjogban a szexuális zaklatás fogalma? Mert ha nem, megrontás nem történt, nem bűncselekmény, a feljelentéssel még talán a feljelentő járhat rosszul.

2. kérdés: valóban megfogta? Van rá komolyabb bizonyíték pár tini hallomásból fogant tanúvallomásánál? Úgy tudom, többé-kevésbé érthető módon pár 13 éves kiscsaj vallomását nem veszik túl komolyan a bíróságon.

Megjegyzés: egy ilyen diszkó elég zsúfolt hely. Könnyen lehet, hogy az ember keze véletlenül rossz helyre ér, csak ugye vannak, akik hajlamosan felkapni a témát, és egy vétlen érintésben is szándékos zaklatást akarnak látni.

2010. júl. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha tényleg csak ennyi történt, akkor kiröhögik a mutert a sünök.
2010. júl. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
És mi azzal a gond? Más országokban ez teljesen természetes dolog. Sőt még az is, hogy az utcán megfogják egy lány fenekét idegenek, mégsem csinál belőle senki sem ügyet.
2010. júl. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!