Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitás után mikkortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után mikkortól számit zaklatásnak?

Figyelt kérdés

Szakitotam a barátomal Ő ezt nem akkarja elfogadni és lassan fél éve hivogat, a barátokon keresztül kémkedik utánam. Azt terjeszti hogy kihasználtam, hogy mindenkivel lefekszek....

Mos már egyre zavarobb és egyre durvább mit kezdhetek vele? Feljelenthetem zaklatásért?


2011. jan. 7. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Feljelentheted, de úgysem fog történni semmi.
2011. jan. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a típust.Őrülten,viszonzatlanul szerelmes,pokoli kín.Cserélj számot ha nem akarod,hogy hívogasson.

Ha megszakítasz vele mindenfajta kommunikációt,nem is találkoztok sehol,akkor kb fél év 1 év alatt lenyugszik.

Ha meg nem fenyegetőzik,akkor nincs gond.

2011. jan. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőven belefér a zaklatásba, bár a feljelentéssel sajnos sokra nem mennél. De ha gondolod, jelentsd fel! Mindenesetre mindennemű kommunikációt szakíts meg vele! Tiltsd le a számát, ha valami módon mégis keresne, még csak ne is szólj hozzá!
2011. jan. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem zaklatás tudtommal.
2011. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor titulálhatod zaklatásnak, ha Te MINDEN kapcsolatot megszakítottál vele. nem veszed fel a telefont ha hív, vagy ha rejtett számon teszi azonnal lerakod. email-re, msn-re és hasonlókra semmilyen módon nem reagálsz. zárd ki az életedből, és ha lehetséges, a barátaidat is kérd meg erre.

zaklatásért feljelentheted, valszeg hivatalosan nem fog történni semmi, de ha az idézést (vagy fejlentést nem tudom mi a hivatalos eljárás) kézhez kapja, talán elgondolkozik.

2011. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Több mint fél éve nem beszéltük nem veszem fel ha hív, el se olvasom az emiljeit. Nem tudom mért kattog mért mindig én nem bátoritom.
2011. jan. 7. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!