Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt, ha van barátnője?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy férfi, akivel még egy nyári 1 hetes programon találkoztam, és viszonylag sokat beszéltem vele ott. Elég kedves és közvetlen volt és miután vége lett annak az 1 hétnek, másnap felhívott és mondta, hogy majd találkozhatnánk, elmehetnénk ide-oda. Viszont mikor tudtam volna találkozni vele, mindig mondta, hogy most sok dolga van, de majd megbeszéljük, mintha rájött volna, hogy a barátnője mellett nem kéne mással találkozgatni, pedig 100%-ban az ő ötlete volt. (Egy szimpla sétálós, beszélgetős találkozásról van szó egyébként.) Na azóta nem lett semmi, és én sem kerestem. (lehet jobb is.) Én tudom, hogy van barátnője és ő is tudja hogy tudom, de én nem igazán tudom azóta se hova tenni, hogy mi volt ez.
2020. ápr. 11. 20:37
 1/5 Hellmano ***** válasza:
100%
Azt hitte nem jössz rá és eldugogat a barátnője mellett, de sajnos rájöttél és így ennyi volt a dolog.
2020. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meggondolta magat. Talan kibekult a baratnoevel, vagy lehet h tenyleg csak baratkozni akart es latta h te tobbet kepzelsz bele, ami ha igy volt, nem ertem miert nem zavart a tudat h van baratnoje.
2020. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én már azon az egy hetes programon is tudtam, hogy van barátnője, és ő is tudta hogy tudom. Én egyébként nem is akartam semmit tőle ezért nem zavart, hogy van barátnője, csak azt nem tudom, hogy ő mit akart. Ha simán barátkozni akart volna, akkor nem mondogatta volna le a találkozást szerintem.
2020. ápr. 11. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Akart valamit, aztán mégsem jöttél be neki. Van ez így. Felejtsd el.

Nem kell túl bonyolultnak képzelni a fiúk, férfiak gondolkodását. Pillanatnyi élethelyzetek, lehetőségek adódnak, próbálkozik. Aztán, mikor vége az élethelyzetnek, az élet megy tovább, nem fektet több energiát, nem bonyolítja. Lehet, hogy az a kapcsolat nagyon mély, és mindenkinmás érdektelenné válik.

2020. ápr. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben (bár nekem nem volt barátnő, viszont a lánytól sem akartam semmi komolyat, tartósat) akkor csináltam ezt, mikor megkedveltem a nőt.


Eleinte úgy gondoltam, hogy lefekszünk, ennyi, aztán megkedveltem, és akkor már nem akartam megbántani azzal, hogy csak szexre kell, így inkább eltávolodtam.


Nála a barátnő miatt vagy megszólalt a lelkiismeret/félelem, vagy egyszerűen nem akar azzal bántani, hogy csak megdug, és annyi, mert nyilván a barátnőt nem miattad akarja leépíteni (viszont addig tartalknak azért jó lehetsz :))

2020. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!