Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent valamit ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha a párom legjobb barátnője félreérthető szexuális utalást tett nekem (részegen)? Pedig amúgy nem bír és nem tetszem neki, de akkor miért csinálta?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt, közös háztartásban. A legjobb barátnőjének én nem igazán tetszem, ezt többször is kifejtette neki: "találhatnál jobbat is, nem egy adonisz, jófej de nem valami helyes". Ilyesmiket mond rólam a barátnőmnek.

Hétvégén voltunk bulizni, nála aludtunk. Eléggé kiütötte magát a csaj. Amikor már a barátnőm elment aludni, én is lefekvéshez készülődtem, a csaj odajött és azt mondta hogy: "én még nem vagyok álmos, eljátszhatnánk még egymással, mit szólsz?" és közben a mellkasomra tette a kezét. Mindezt ilyen erotikusan. Köpni-nyelni nem tudtam úgy hátrahőköltem, mondtam neki hogy menjünk inkább aludni és betessékeltem a szobájába.


Másnap mintha mi sem történt volna, ugyanolyan gúnyos és flegma volt velem. Miért csinálta ezt? Valami teszt lehetett a részéről?



2014. ápr. 7. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Meglehet...
2014. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet tesztelt,aztan elmondta volna a parodnak. Vigyazz vele,inkabb keruld el,vigyazzni kell az ilyenekkel,foleg hogy nem is bir,lehet arra hajt,hogy szetmenjetek.
2014. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Gusztustalan. Én elmondanám a barátnődnek hogy milyen alattomos kígyót dédelget "barátnő" néven.
2014. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Vannak olyan emberek, akikből részegen kijön az állat. Ő ilyen. Tök mindegy, hogy kivel és hogy, csak valakivel legyenek...

Ne tulajdoníts ennek nagyobb jelentőséget, csinálj úgy, mintha meg sem történt volna. Ha megismétlődik, akkor beszélj a pároddal.

26F

2014. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!