Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a 30 év körüli férfiak találnak meg?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és újabban észrevettem hogy facebookon sorra jelölgetnek ismeretlen, 30 év körüli, vagy még idősebb férfiak.

Mivel a koromnál is fiatalabbnak nézek ki ezért az kizárt hogy esetleg azt hiszik idősebb vagyok.


2020. ápr. 11. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Akár előfordulhat hogy valami ellenséged nyilvánosságra hozta az adataidat szexpartner kereső lapokon.
2020. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
35%

Vagy szimplán kinnvagy társkeresőn és könnyebb rádkeresni, mint gondolnád.


Asszem én jelöltelek be :D

2020. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Azért mert undorítóan szar a párkeresés ma már. Nem találnak értelmes nőt, mert senki nem áll velük szóba.

Ezért próbálnak fiatalabbal ismerkedni, akinek talán még nem vészjóslóan magas az elvárása férfiak terén.

2020. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Csak megosztasz magadról mindenfélét, amik miatt buta libának látszol, és minden vén perverz könnyű prédának tart. Anno engem is folyton betalàltak, mióta rendesen használom a közösségi médiát, az ismerőseim is alig találnak meg, nem hogy vadidegenek.


Sajnos öregedő 30 felettiek tudják, hogy ez az utolsó esélyük, hogy felszedjenek egy tinit, és élni akarnak vele, amíg nem késő.

2020. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

Mert a szerinted "korban hozzád illő" srácok jelenős része: vagy incel, vagy homár, vagy gyerek, vagy csóró, vagy MILF-re vadászó, vagy foglalt.

Egy 30-40-es pasi már FÉRFI, van magabiztosság, és tudnak mit nyújtani neked. Szex, értelmi képesség, anyagiak,...

2020. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Értelmi képességet nyújt a 40 éves a 19 éves kiscsajnak. Aki tiniket akar dgni, az maga se olyan hú de értelmes. Szóval elég szr duma.
2020. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, ugyanígy vagyok. 16-17, évesen tapadtak rám a 28-30, éves pasik...Persze egyiktől sem akartam semmit. Volt olyan aki azt mondta, hogy össze is költözne velem. Nagyon sok bolond pasi talált meg akkoriban. Jelenleg lassan 20 éves vagyok, és már nem írogatnak az ilyenek...Most már 35-40 éves fószerek jelölgetnek, meg írnak rám. Pedig annyinak nézek ki amennyi vagyok.
2020. ápr. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pomt annyi korodbeli srácnak tetszel, mint idősebbnek.


A kölönbség annyi, hogy az előbbiek gyávák rád írni, gyerekek még, és a számítógéppel vannak elfoglalva, elméleteik vannak a nőkről, vagy szimplán gyíkok.


Egy harmincas férfinek ha megtetszik egy nő, akkor megpróbálja felcsípni legyen az 19 éves vagy 30. A fiatalok meg csak ábrándoznak.

2020. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

30 körül az "utolsó esély"?

Vicces.

2020. ápr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Hogy tinit szedjen fel, aki magáért szereti a bàcsit, és nem a pénzéért? 30 felé annak már le is áldozott.


19-20éves fiúk pont illenek egy 19 éves lányhoz, akkor is, ha gyerekek, mert lányhoz nem férfi kell, hanem fiú! Nőhöz kell férfi! Aki nem érzi a különbséget, az nem tudja magáról, hogy ő az ostoba vén perverz!


Nekem 21-22 felé kezdett megjönni az önbizalmam, meg az eszem, 25 felé már volt rendesen, alig mertek leszólítani, pedig azért akkor is kértek személyit meg hát gyönyörű voltam. Most is az vagyok, egy gyönyörű 27 éves nő, kevesebb idős szólít le, a korosztályom megtalál rendesen, de sajnos a többség.. hàt nem olyan, aki kellene. Az idősebb férfi nem ér kincset, aki gyerekekkel kezd, az meg pláne.

2020. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!